Neden hergün iççamaşır değişmiyorsunuz?

Herkes yok ben hergün değişiyorum diyecek ama gerçekler öyle değil

günlük ped kullandığınız halde hergün değişiyormusunuz?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• komando okulunda botun içine ped koyardım doğru yumuşacık oluyor ayağın hiç ağrımıyor, sınırsız özgürlük , mesela botla ağaca çıkıp elma koparmak (reklamdan) ya da kediyi ağaçtan indirmek güzel şeyler.

iç çamaşırı her gün değiştirilmez rutin temizliğini yapıyorsan eğer 3 4 günde 1 değiştirsen yeterlidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben değiştirmiyorum açık ve net.çünkü giydiğim donla aramda bir bağ oluşuyo öyle kullan at yapamıyorum gecelik ilişkilere sıcak bakmıyorum

0|0
    0|0
  • ben bile değiştiriyorum bee duştan çıkınca aynı bokseri mi giycem

0|0
    0|0
  • Kokar yahu .s

Mümkün mertebe değişmeli :/

cut.

0|0
    0|0
  • Kışın günde 1 defa yazın günde 2 defa duş alıyorum. Kışın günde 1 defa değiştirir, yazın günde 2 defa iç çamaşırı değiştiririm.

0|0
    0|0
  • ped kullanın ya da kullanmayın hergün değiştirin :D

0|0
    0|0
  • inanın değiştirmeden uyuyamam

0|0
    0|0
  • ped kullanmayı düşünmüyorum ama her duştan sonra mutlaka değiştiririm

0|0
    0|0
  • ben hergün değiştiriyom 2 gün değiştirmesem kokuyo çünki

0|0
    0|0
  • bn ped kullanmıyorum da her gün deiştiriyorum mutlaka :)

0|0
    0|0
  • 365 Günde Bir Değiştirenleri Biliyorum.

0|0
    0|0
  • Banyodan banyoya değişir.

0|0
    0|0
  • ya ben artık kendimden apış arası kokusuyla karışık ter kokusu aldığımda malum yerlerimi ıslak mendille silerim , akabinde çamaşırda kahverengiye çalan bir renk değimesiyle beraber bu koku dayanılmaz hale geldiyse banyo yapar çamaşırlarımı değişirim

beni alan yaşadı ayda 1 makine çamaşırım çıkar çıkmaz yani

0|0
    0|0
  • 5 günde 1 hergün değiştirsem ne olcak?sevgilim yok birşey yok

0|0
    0|0
  • Genelde Drynites veya canbebe kullanıyorum ara sıra. bunun için iç çamaşırımı sık sık değişmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bırak iç çamaşırı değiştirmeyeni ben günlük duş almayanı bile insan yerine koymam şahsen

0|0
    0|0
  • Her sabah evden çıkarken değiştiririm,gerek olursa akşamları da değiştiririm.temizliğe çok önem veririm.

1|0
    0|0
  • Ben "sağlıklı ped" kullandığım için adet günlerimde bile günde 1 kere değiştiriyorum.

0|0
    0|0
  • değişmek iyidir

0|0
    0|0
  • En gec 2 gunde bir degistiririm.gunlk ped kulanmama ragmen.

0|0
    0|0
  • Hergn iki kere. Günlük pedi kadın hastalıkları taşıyanlar kullanır

0|0
    2|0
  • günlük ped kullanmak sanıldığı kadar sağlıklı değil.. bide erkeklerde yazmış kullanıyorum kullanmıyorum diye:P 2 günde bir değiştiririm ben çamaşırımı.. günde 2 kere filan:S atmayın arkadaşlar denize havuza girmiyosanız 2 günde 2 gibi bir rutin çıkmaz..

0|0
    0|0
  • Değiştiriyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...