Bisiklet ve Kamp?

Merhaba Günaydın Arkadaşlar Aranızda Aktif ya da Pasif olarak Bisiklet Kullanan ve Kamp yapan var mıdır Acaba

Bknz: Ben
Bisiklet ve Kamp?6 il gezdim bisiklet ile gidiş ve geliş tamamı pedal çevirerek

Hedef 81 ilin tamamı tabi bazı bölgeler sıkıntılı olabiliyor. Belli bölgeler o yüzden biraz? Kalabilir

Lâkin... Hedefe kendi gücün ile varabilmenin vermiş olduğu mutluluk tarif edilemez anlatılamaz...

SADECE YAŞANIR

Herkese Mutlu Hafta Sonları Diliyorum.. 🚴🚵😉

Not: Aktif Kullanan varsa Eşlik edebilir İstanbul içi de olsa uzun turlara. ya da kısa mesafe turlara Eşlik edebilirim.. 🚵🚴🤗

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne yiyiyosun iciyosun sponsor mu var? İs guc yok galiba

0|1
    0|0
    • İş güç var sponsor yok :) dışarıdan herkes sizin baktığınız gibi bakıyor bize ama işin aslı öyle değil, iştensonra ki boş zamanlarım bisiklet ve Kamp ile geçiyor, işe bisiklet ile gidip geliyorum hem antrenman hemde tasarruf sağlıyorum Çevrem de ki insanlar da (bisiklet kullananlar) aynı şekilde.. mesela sizcizin günününüz de öğlen 11 de uyanırken, ben sabah 05:00 da kalkıp yola çıkıyorum. Az uyku bol vakit.. ;) senelik izinler de siz yazdığınız a gidiyorsanız , ben bisiklete çadırı atıp geze geze doğa ve kampın tadını çıkarıyorum.

• Dogrudur ben de teşekkür ederim sana kolay gelsin o zaman iyi gunler :)

• Teşekkürler efendim 😉😊

En İyi Erkek Görüşü

• gruplar var onlara bı bak turlar yapıyolar

0|1
    0|0
    • Grupların hepsinin içerisindeyim zaten kendimiz de etkinlik açıp sosyal aktiviteler yapıyoruz burada bu tarz aktiviteler yapan veya bisiklet kullanan kamp yapan var mı diye merak ettim.

• Küdak ile 10 turda bir anca katılıyorum Çarşamba turları pek musait olmadığım zamana denk geldiği için ama her seferinde davet yollarlar. Zira Parantez de aynı şekilde pedalsorler hiç turlarına gitmediğim halde aynı şekilde yedi tepe yine aynı şekilde 😃 ben zaten biraz da Parazit sayılırım elimden geldiğince fırsat buldukça Vakit oldukça her grubun turuna gitmeye calisirim veya 3-5 kişi bulut kaçarı m kampa bazen de tek kaçarım 😀 iyi geceler Diliyorum en azından bir bisikletçi çıktı 😂

• ii geceler bol pedallar

Kızlar Ne Diyor 1

• Bisiklet sürmek nasıl bir duygu? O duyguyu hiç yaşamadım.

0|1
    0|0
    • Herkes de farklı bir duygu yaratabilirancak ben en çok bisiklet sürerken kendimi mutlu ve özgür hissediyordum ne kadar sıkıntı dert varsa adeta terapi görür gibi hepsinden arındığımı ve rahatladığımı hissediyorum. Zira Kamp yu yaparken de aynı şekilde

• Ne mutlu size...

• Size de tavsiye edilir efendim deneyin pişman olmayacaksınız emin olun..

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç bu aktiviteleri yapmadım.

0|1
    0|0
    • Eğer hayatınız da ekstra olarak pozitif birşeyler istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum..

• En alttaki resim kıyıköy taraflarını hatırlattı bana acaba orası mı

0|1
    0|0
    • Hayır Karaburun istikameti ne giderken Taya kadın a varmadan önceki rüzgar gülleri nin olduğu yer 😉😃

Yükleniyor...