Pilates mi fitness mı? Platesciler cevap versin

Meraba. Ben 1.63 boyunda 59 kiloyum. 55e düşmek istiyorum yaza kadar. 1 bucuk ay önce 68 kiloydum ve fitness a giderek 59a düştüm. Şimdi sorunum şu: fitness günüm bitiyor. Yeniden yazılırsam 2 hafta gitmek zorunda olcam ve o hafta hep sınav haftası. Üniversitedeyim. Sınavlardan sonrada hemen memleketime gideceğim için paramın yarısı boşuna gidecek. Şöyle diyorum, evde plates yapsam nasıl olur ? Bana fitnessı bırakırsan kilo alırsın veya aynı kalırsın diyorlar. Ama ben kilo vermek istiyorum. Plates yaparak haziranın 14üne kadar 56 kilo olabilir miyim?

• Fitness
    A seç
  • Plates
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• fitnısçılar cevap vermesin mi nedir yani?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kız kardeşim geçen sene platese gitmişti sanırım 3 ay gibi bir sürede ciddi kilo vermişti. Bu arada herşey sende bitiyor eğer sıkı çalışırsan mutlaka sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • Isınırken platesle ısın kı vucut esnesın... Kalorıyıde fıtnessle yak...

0|0
    0|0
  • fitness tek geçerim 10 günde 3 kilo verdim

0|0
    0|0
  • patates diye okudum ilk amk :)

0|0
    0|0
  • plates yap erkeklerde bayram etsin biraz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Plates.Zaten belli bir kilo vermişsin demek ki azim var.Platesle sıkılaştırırsın vücüdunu ve o 4 kiloyu da verirsin.

0|0
    0|0
    • Yememe cok dikkat ediyorum zaten. Cok düzenli kilo veriyeum. Plates mi yapayım dersin ?

• Bence plates yapmalısınız.Hem platese her zaman devam edebilirsiniz.Sıkılaşırsınız da, oldugunuzdan daha zayıf gözükürsünüz.

• yemene dikkat edersen zayıflarsın tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...