Kas yapmadan kuvvet kazanmak mümkün mü?

Daha yüksek ağırlıklar kaldırmak istiyorum ama fazla kas yapmaktan korkuyorum.

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bebişim sadece belli bir miktara kadar ağırlık arttır ve günlük protein miktarını sağlamaya dikkat et. fazla tekrar yapma yüksek ağırlıklarla yoksa kasların büyür. kuvveti artırmak için ağırlığı fazla tekrar yapmadan arttırmanda yarar var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Beslenmene dikkat etmezsen şişen kas geri söner zaten direncini arttırabilirsin kaslarının yap ne istiyosan

1|0
    0|0
  • mümkün mümkün bol protein lazım. d

1|0
    0|0
  • Değil

0|0
    1|0
  • Değil

0|0
    1|0
  • bir insan eğer dışardan birşey almazsa.
    belli birşeye kadar büyüye biliyor. sonrası yok.

1|0
    0|0
  • Kemiklerini güçlendir bol süt yumurta gibi ürünleri tüket

1|0
    0|0
  • Yok...

0|0
    1|0
  • Gereksiz bence

0|0
    1|0
  • Ne kadar saçma sorular bunlar ya 😡 Senin gördüğün o kaslı adamlar kadınlar o spora en az 5 yılını vererek geliyolar o durumlarına. Ustelik birde kızsın erkeklere gore cok daha zor kas yaparsin buyume hormonu daha az salgilandigi icin. Korkma 2 hafta agirlik calisinca Arnold gibi olmıcaksın.

0|0
    0|0
  • Hayır değil. Ayrıca kas yapmaktan korkulacak birşey de yok. Gördüğün gibi kas yapmak için çok disiplinli şekilde senetlerini vermen lazım ki amacın bu değil. O yüzden çekinme.

0|0
    0|0
    • çirkin erkeksi bir görünüm olmadan mümkün olmuyor mu? zaten hafif belli kasım var ve bunun daha belli olmasından korkuyorum

• çok fazla değil, peck deck fly için 20 kilo, dumbell için hoca bana 3 kilo verdi ama çok hafif geliyo önceleri 10 kiloluklarla yapıyodum ama hafif kas yapmıştım o yüzden dumbelldan korkuyorum biraz

• En son ne zaman ölçüm yaptırdın? Sonuçların fotoğrafını çekip atarsan güzel bir program yazarız sana. Standartların dışına çıkmak lazım biraz. Sürekli aynı tempoda gidersen ileride bahsettiğin gibi bir vücuda sahip olma ihtimalin var gibi duruyor.3kg'lık dumbell ideal bayanlar için. Fazlasına gerçekten gerek yok. Tabi dumbell ile yaptığın hareketlerde önemli. Fiziğin ne alemde? Kalça ve bacak üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim. Göz alıcı olabiliyorlar.

• olabilir, olmayabilirde...

0|0
    0|0
  • Istesen de fazla kas yapamazsin zaten. Kadinlarin buyume hormonu seviyesi cok dusuktur.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...