Sanaldan tanıştığın kişiyle ilk buluşmada hediye almalı mı?

Sanaldan çok iyi bi kızla tanıştım malum siteden :) 4-5 aydır öyle konuşuyoruz..Sonra karar verdik işte buluşalım dedik..Ama Hep erteliyorum bu buluşma olayını kız galiba benden hoşlanıyo bende ondan hoşlanıyorum..İlk buluşma nasi olacak çok heyecan yaptım ben ..Reel de olsa neyse yani gördüğün kişi..Şimdi ya beğenmezse fotoyu falan gördü ama gerçekle foto aynı olmuyor yani..Nasi davranmalıyım bi yardım edin :D Bide hediye alıyımı buluştuğumuz gün ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlk buluşmalarda hediye alma , çok yapay durursun .

Resmini gördüyse sıkıntı yapmana da gerek yok , rahat ol bu ertelemelerin onu senden uzaklaştıracaktır , bir an önce buluş , ya yaşa yada onsuz devam et .

0|1
    0|0
    • saol dostum bundan ıyı yorum olamazdı..Hersey olacagına varır kacmanın luzumu yok bencede

• Kesinlikle , acabalar ile geçmez hayat , cesur ol yaşamak yada yaşamamak senin elinde .

Bir şeyleri ertelemek yaşama ihtimalini arttırmıyor aksine azaltıyor .

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• Beğenmesse beğenmesin ne bu öz güvensizlik cık cık cık sipariş vermedin ya tipini ne gele gele

0|1
    0|0
    • ADAMSIN :D aynen bırader begenmezse begenmez ya napalım bıze kızmı yok qweqwe :

• Doğal davran ve olduğun gibi ol...Tabi umarım İnsan Üstü biriymişsin gibi tanıtmamıştırsın kendini her halde...Hediye olarak Çiçek iyidir derim ben..

0|1
    0|0
    • yok ya hatta acık acık soyledım ben boyleyım falan dıye :D yani ben oyle romantik bırı degılım bunları bıl falan dedım yanı cok zorlanmıcam tamamen kendım gıbı davrandım :D

• Sorun yok o halde...Eeee heyecan da olsun tabi..bu işin Tuzu-Biberidir zaten..

• heyecan olması doğal ama bu kadar abarma :) hediye olayına gelirsek evet hediye alman iyi olabilir.. başarılar.

0|1
    0|0
  • İlk buluşmada hediye falan alınmaz.Sadece konuşun kızla bir yerlerde.

0|1
    0|0
    • Banada daha mantıklı gelıyo bı cafeye gıdıp bıseyler ıcerız 1 saat falan yeter sonra zaten begenırse falan telden yazdıgında bellı olur :D

• İlk buluşmada konuşmalarından falan belli eder beğenip beğenmediğini,belkide sen onu beğenmezsin.

• YÜZÜK AL KANKA !

0|0
    0|0
  • abartma ya ne hediyesi ilk görüşmede görüş bi etkile önce 2. görüşmede 1 gül alırsın tamam işte :)

0|0
    0|0
  • Sadece doğal davran

0|0
    0|0
  • buluştum ben çok uğraştım buluşmak için ama o bana aşık oldu ben olmadım :)

0|0
    0|0
  • reel değil gerçek

ayrıca dikkat et, gölgelik yapan o şemsiyeler rüzgardan kafana düşmesin :)))))

0|0
    0|0
    • COK felsefık olmus :D bıraz daha anlıyacagım durumda anlatırsan sevınırım :D

• benim kafama şemsiye düşmüştü daha açık nasıl söyleyim

seninkine dülmesin dikkar et:D

Yükleniyor...