Beylerin vücut dilinden anlayan varsa buyursun?? :D

Benim bir erkek dostum var. Ona karşı duygularım değişmişti itiraf etmiştim ama o bana o gözle bakmadığını söyledi. O da bana çok alıştı 6 aydr nerdeyse hergün o mesaj attı, konuştuk. Aramızda güçlü bir bağ vardı. Sonra ortaya bir kız çıktı, onu seviyordu. Kızla çıkıcaklar yakında. Kızı sevmediğini, etkilendiğini onla mutlu olabileceğini söylüyor. Her neyse o kız hayatımıza girdi gireli aramıza birşeyler oldu. İkimizde duygusal olduğumuzdan hep duygusal konuşurduk, o kız geldi havadan sudan konuşur olduk. Neyse bende bazı yaptıklarından dolayı ona soğuk davrandım en son salı günü konuştuk ertesi gün ne yüzünü gördüm, ne de konuştuk. Dün de okulda ne selam verdi ne birşey. Normalde göz kırpar, seslenir birşey yapardı ama tık yoktu! Gece mesaj beklediim mesaj da atmadı.Bugünde an yana geçiyoruz gözümün içine bakıyor da geçiyor ama tıkk yokk!Bu gözümün içine bakması birşey gösterir mi nedir yani?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• o kızla takılır eder ondan sonra kavga ettiklerinde dönüp gelir yine seninle ilgilenir senın onu sevdiğini biliyor ya seni çantada keklik olarak görüyor

1|0
    0|0
    • Farkındayım ama sorum şu ki; Mesaj atmıyorr. Selam vermiyor ama gözümün içine bakııyor.. (Normalde hep ilk mesajı atan odur)

Selamı benden mi bekliyor yoksa beni gözden çıkarmışmıdır?

Erkekler Ne Diyor 6

• senden istediklerini alamadı, alabileceği birini buldu ve seninle laf olsun diye konuşuyor şu an

1|0
    0|0
    • Ama o zaten dostu olarak görüyordu beni.

Gerçi bende çok kavvga çıkarır, çok trip atardım ona 6 aydır katlanyor bana ve kimseye bu kkadar katlanmayacağını söyledi..

Bu selamı benden mi bekliyor yoksa silmişmidir beni..

• özeti alalım

1|0
    0|0
    • bazı yaptıklarından dolayı ona soğuk davrandım en son salı günü konuştuk ertesi gün ne yüzünü gördüm, ne de konuştuk. Dün de okulda ne selam verdi ne birşey. Normalde göz kırpar, seslenir birşey yapardı ama tık yoktu! Gece mesaj beklediim mesaj da atmadı.Bugünde an yana geçiyoruz gözümün içine bakıyor da geçiyor ama tıkk yokk!Bu gözümün içine bakması birşey gösterir mi nedir yani?

• Evet.. yani sanırım..

sorum şu ki; Mesaj atmıyorr. Selam vermiyor ama gözümün içine bakııyor.. (Normalde hep ilk mesajı atan odur)

Selamı benden mi bekliyor yoksa beni gözden çıkarmışmıdır?

• gözden çıkmış görünüyor.akışına bırakk

• silse ne olur silmese ne olur, senin ona kattığın bir şey yok şu an. neden vakit kaybetsin ki? ne yaptığını önemseme.

0|0
    0|0
  • iyi olan kazansın

0|0
    1|0
  • ya sktr et seviştiniz galiba sıkldı senden baska kıza cakıcak galiba

0|0
    2|1
  • Anladığın kadarıyla seviyorsun onu onunda seni sevdiğini sanıyorum elinden almasına izinmi vereceksin o kızın ?

1|0
    0|0
    • Ne yapmamı önerirsin? Kıza kafa atmamı?

• Beni ellere yar etme diyor bırakma oğlanı sakın :)aklı sende kafası karışık

• bilemiyorum.. Benim koyduğum mesafeye saygı duyduğundan konuşmuyor o da belkide.

Kızlar Ne Diyor 2

• yok onu bilen

1|0
    0|0
  • kızla takılmasına bozulmuyosunda selam vermemesini mi taktın..kızım biraz gururlu olun ne mesajı, tercihini yapmış..işine gelirse diyo..böle gevşersen senle ortalıkta olmamak koşuluyla takılır bu tipler

1|0
    0|0
    • Biz onunla dost kalmaya karar verdik. Onu ve beni ayrı tuttuğnu söylüyor. Bende artık dost kalma fikrine alışmalıyım ha?

Ben selama takıldım evet..

• dostlar önemsemez böle şyleri..bigün değil bazen haftalarca görmesen dostlukla ilgili kafanda soru olmaz..ha dostlar konusuna gelmişken, gözüne bakıp selam vermemeside normal değil, kızla çıkmaya başladı diye mesafe koymasıda normal değil..konuyu detaylı bilmiyorum fiziksel bir temas olmuşsa dost olunmaz

• Yok yok..

Diyorum ya beni 2. plana attı diye mesafe koydum. O da hep mesaj atardı ama dün atmadı. Okulda desen selam vermiyor, gözüme bakıyor ama tık yok.

Yükleniyor...