Her görüşe +1 Bunun için kaç kilo olmalıyım?

165 boyunda 67.6 kilo bir kızım. Amacım öyle aman aman zayıflamak değil çünkü çoğu insanın zayıf halini beğenmiyorum ve kendime de zayıflığı yakıştıramıyorum. Ama sorun şu ki kollarım ve basenlerim fazla göbeğim çok az gibi bir durum ortada bunları nasıl düzeltebilirim. Balık etli olmak istiyorum :D balina eti değil. Önerebileceğiniz ( deneyip sonucu aldığınız veya alan tanıdıklarınız varsa ) egzersiz diyet vb şeyler kaç kiloya inmem hakkında bir şeyler varsa görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

0|1
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• 53-54

1|0
    0|0
  • değişikmiş :D

1|0
    0|0
  • kollarindaki kaslarini gelistir kollarin lahmacun degil slki olur yaglar belli olmaz

1|0
    0|0
  • boyuna göre fit bir vucudunun olmasını ıstıyorsan 53 55 kg arası olman lazım balık etli olman ıcın agırlıklarla sqaut ve mekik cekmen lazım kolların için pet şişeleriyle hareketler yap

1|0
    0|0
    • 52 kilo olan bir arkadaşım var aynı boydayız ve istediğim vücut onunkinden balık etli o zayıf gibi

• bazı kişiler basenden alır bazıları göbekten bazılarının kılosu eşit dagılır farklılık gösterir onlar senın arkın basende almıs buyuk ıhtımal dıgerlerıde zayıf kalmıs bilemem o kadar bılgım yok boyuna göre saglıklı kilo aralıgını söyledım :)

• 55 kiloda fit olursun fakat bu kiloyu yag olarak vermek önemli gunluk karbo oranini 120 130 gr civarina dusur yuksek proteinli beslen istedigin gorunumu saglarsin.

1|0
    0|0
  • 60 yeterli bence. yardımcı olabilirim istersen?

1|0
    0|0
  • ya hahahaha bildiğin patates torbası olmuşsun ama ego tavan

1|0
    0|0
    • Canım çöp olmaktansa patates kızartması olmayı tercih ediyorum diyelim :D ego da değil danışıyorum işte

• En az 10 kilo vermen lazim bu seni zayif gostermez fit gosterir

1|0
    0|0
  • Baba sen maymun olsun ama muz yemesin diyon resmen 😂😂

1|0
    0|0
    • Onu da evcilleştiririz nolucak :D

• Sen benim dediğimi yaparsan herkez seni begencek kiz ben senin daha az zamanda daha cok degismene yardımcı oluyom 😂😂

• Teşekkürler yardımların için :D

• 50-53 en ideali senin için.

1|0
    0|0
  • Sıkındegilsen spor yap sikilas 60 kilo ol çok daha iyi olur tas olursun tas

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• 50- 52 kilo ideal

1|0
    0|0
  • Boy kilo oranına göre senin 55 olman lazım ama 60 olsan da olur yemek porsiyonlarını azalt aralarda meyve ye bol bol yürüyüş yap ben faydasını görmüştüm ama tekrar çok yiyince kilo aldım tabi😞

1|0
    0|0
  • 165 -59/60 kiloyum. Sen de böyle ol madem ne diyah?

1|0
    0|0
  • 1.65 boya 67 kilo çok Can'ım ya bende 163 üm 55 kiloyum ama 50 olmaya çalışıyorum benimde kollarım ve bacağımın üstü kalın

1|0
    0|0
    • Çok olduğunun farkındayım ama göbeğim olmadığı için aman aman çok durmuyo kollardan fire veriyoruz sadece.

• Yaşına göre kilon Bayağı fazla bende senin boyundayım ve kilom 56

1|1
    0|0
  • Fitness yap karbonhidrat yeme bol su tüket diye klasik öneride bulunabilirim 😃

1|0
    0|0
  • 55 kilo iyidir o zaman

1|0
    0|0
  • 55 iyi

0|0
    0|0
  • 55 ideal

1|0
    0|0
Yükleniyor...