Komplex testesteron ve tribulus nedir?

Komplex testesteron ve tribulus nedir?

Arkadaşlar bunlar performans ve güç arttırıcı olarak geçiyor ne işe yarar bunlar? Alınmalı mı?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Iyimis

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Steroid bunlar.

Hani yarışmalarda gördüğün her tarafı kaslı olan herifler var ya, bunlarla oluyor işte onlar. Çok kısa sürede inanılmaz bir kas kütlesi kazandırır sana amaa çok şey de götürür.

Hormon dengesiyle oynamamak lazım, jinekomasti yapması yüksek ihtimal.

0|1
    0|1
    • Saçmaladığının farkındasındır umarım. Yukardaki ürün 205 lira, 205 lira vererek o fotoğraflardaki gibi olacağını mı sanıyorsun :D senin bahsettiğin şey anabolic steroidler kardeşim. Bu ürünler o etkiyi göstermez

• O görseldekiler steroid etkisi göstermez diyorum ben de ama sen oluyor demişsin yani gördüğün adamlar var ya bunlarla oluyor işte onlar demişsin ben de onun olmadığını söyledim. Son yapılan bilimsel araştırmalarda görseldeki supplementin insan vücudundaki testeron artışında hiç bir etki yaratmadığını gösterdi. Yani en boş ürünlerden birisi para tuzağıdır

• @atakaannn incelemedim ürünü, o yüzden haklısın muhtemelen ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• steroid disinda tek ise yariyan sey creatine monohydrate dir onada pek gerek yoktur advanced elite olana kadar

0|1
    0|0
  • Tribulusun gözle görülür hiçbi faydası olmadığı kanıtlandı boş bir supplement almanı önermem

0|1
    0|0
  • Steroid kullandım ananolik bilşenler tavsiye etmem şahsen

0|1
    0|0
Yükleniyor...