Coca Colanın Bu Kararını Nasıl Buldunuz?

Coca-Cola, 12 yaşından küçük çocuklara yönelik reklam ve pazarlama yapmayacağını açıkladı.

İçeceklerinin obeziteye yol açtığı suçlamalarıyla uğraşan içecek devi Coca Cola, piyasaya düşük kalorili ve kalorisiz içecekler sunmaya ve kalori miktarlarını içeceklerinin ön yüzüne yazmaya hazırlanıyor.

Ayrıca obeziteyle mücadele için kampanya başlatacak

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• bence kökken bir yol bulup yok etsinler bunu

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çok tüketmeme rağmen "isabetli karar" olarak görüyorum. da, obeziteye destek verirken ki destek "düşük kalorili ve kalorisiz içecekler" sanırım. yandan kimyasal enerji-kimyasal yağ oranı falan.. metabolizma kendisi için gerekli olan enerjiyi falanı filanı doğru tüketildiği sürece günlük gıdalardan da alabilir. firma mücadele için çoluğu çocuğu gazoz-kola değilde suya teşvik etse ya..

1|2
    0|1
  • 12 yasından kücük cocukların almamasına ya da icmemesine nasıl engel olabilirler ki !?

0|2
    0|1
  • doğru bir karar. şekersiz yapılsın bütün içecekler. heryerde bulunmuyor zero. hem sadece kolada değil bütün içeceklerde olmalı bu durum.şeker var diye içemiyorum genelini.

0|1
    0|0
  • Cola'yı kimse içmesin bence.

1|2
    1|1
  • kalorisisz sunsa nolucak tatlandırıcı yani light cocacola normalden daha zararlı ayrıca link ..artık için de ne varsa

0|1
    0|0
  • parayı değilde insan sağlığını mı düşünüyorlar şimdi ? inansak mı ne yapsak .

0|1
    0|0
  • iyi olmuş bence

0|1
    0|0
  • ne güzel kimse kimseye zorla mal satmıyo ki

0|1
    0|0
  • off bu kararlar hep alınıyor ama uygalama sıfır sıfır sıfır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• açıkça konuşmak gerekirse adamlar kola da bir numaralar. ve benim gibi kola sevenler için vazgeçilmez bir marka. 12 yaşından küçüklerin almaması adamlara koymaz. mantıklı bir karar. onlar da bunun farkındalar

1|1
    0|0
  • Reyting düşücek o zaman...

0|2
    0|0
  • Cola en masumane içecek bence. İnsanlar hamurişlerini, kırmızı etleri höpür hüpür miğdeye götürüyor sonra cola obez yapıyor diyor.

1|1
    0|0
  • Tamamen formalite..Adamlar içmeyeni dövüyoruz demiyorlarki.Kilo problemi olan içmesin.

1|1
    0|0

• bence hiç içilmemesi gerekiyor

0|1
    0|0
  • alla alla içmesinler o zaman sanki

0|1
    0|0
  • He he he diyorum ben buna kısaca artık ne isterseniz düşünün.

0|1
    0|0
  • 19 yaşındayım, 13 yıldır kola içiyorum, zayıflıktan eriyip gidiyorum

0|1
    0|0
  • kar marjıyla israile destek sağlamamasını böylelikle 12 yaş altı ve üstü çocukları öldürmemeleri için ne yapmak lazım ? onun içinde mi dava açıcaz ?

0|1
    0|0
  • israile kazanç sağlayan bu markayı alan tüm müslümanları ALLAH bildiği gibi yapsın diyorum o kadar..

0|1
    0|0
    • Hayatımızda her kullandığımız eşya ve tükettiğimiz her marka neredeyse İsrail, ABD, Çin malı. Ve hepsi düşman aslında bize karşı. Eşyasız mı yaşayalım ne yapalım?

• Ks'ye girmek için kullandığın bilgisayar ve modemi de mi bimden aldın?

• Çok akillica olmuş ama müşteri kaybı olur...

0|1
    0|0
  • bi çıkarları vardır herşey para hayatta ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...