Kızlar hoşlandığınız erkek tipi?

Herkesin yaşam tarzı farklı olduğu gibi imajıda farklı..

dövmeli - piercingli - uzun saçlı vs vs

ne tür erkek size daha ilgi çekici gelir ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben metalci seviyorum ama metalci derken uzun sacli sadist cilgin anlaminda degil sadece sert muzik dinleme anlaminda metal dinleyen,dovmesi(olabilir olursa guzel olur ) bilgili kulturlu olsun ileri goruslu olsun bekaret gibi kucuk insanlarin takildigi mevzulara takilmasin insanlara,hayvanlara deger versin ama en cok bana :) Imaj olarak dedim zaten metal dinleyen muzikle ve sporla ilgilenen giyimi imm bilmiyorum soyle fransiz erkekleri gibi giyinse baska birsey istemem

0|0
    0|0
    • bende sert müzikleri severim

metalcore - hardcore çogu kızların kafası kaldırmıyo o tarz müzikleri direk kaçıyolar :D

• mesele benim kaldirip kaldirmamam degil o muzik dinleyen erkekler genelde umursamaz oluyorlar ama sevdikleri insani cidden umursuyor ve kiskaniyorlar yani en azindan benim tanidiklarim oyle yasama bakislari farkli oluyor daha sert ve guclu oluyorlar :)

Kızlar Ne Diyor 7

• dişi efendi düzgün toplum içinde kendini bilen... ama yanlız kaldığımızda tam bi serseri erkekler ilgimi çeker...

0|1
    0|0
  • Cıvık davranmayan olgun düşünebilen ama uçuk kaçık şeyleri yapmayı seven bana güven veren beni seven birisi olsun.

Genelde uzun saçlılardan ve piercingli erkeklerden pek hazetmem ama hoşlandıysam onları takmam bile.

0|0
    0|0
  • Uzun saç hoştur fakat kalbime girebilmesi için yeterli degildir. yanında rahat hissedebilecegim, iyi bir gozlemci olan, eglenceli, bana sıkıntılarını anlatabilen ,benim sıkıntılarımı anlatabilecegim, kişilik sahibi ve şefkatli bir erkek :) Hayal kurmak güzeldir diyorum son olarak :P

0|0
    0|0
  • Erkek erkek gibi olduktan sonra gerisi her daim kabul edilebilir.

Makarna guzel olmadiysa istedigin sosu dok.Birseye benzemez. Degil mi ama

0|1
    0|0
  • ben saçlarla oynamayı sevdiğim için uzun ve gür saçlı olan ama çok uzun değil kıvanç tatlıtuğ modeli, esmer, kaslı, uzun boylu, dövmeli :)

0|0
    0|0
  • 3 numara saç,hafif esmer,kirli sakal,mavi göz tamamdır :D

0|0
    0|0
  • genelde spor tarzı qiyinen erkekleri severler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link

şimdi bu olmazsa olmaz :)

0|2
    0|0
  • ben hiçbirinden hoşlanmam ;))

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam olsun. :P

0|0
    0|0
  • takım elbise seviyolar sanki

0|0
    0|0
    • yaşı 25-30 arasında dediğin gibi olma olasılığı artıyor lakin 18-25 arası havayi olduğundan genelde serseri tarzdan hoşlanıyolar çünkü karakterleri görüşleri bakış açıları falan feşmekal oturmamış oluyo...BENCE

Yükleniyor...