Spora başlıyorum ne yapmalıyım?

Kilo almak için spora başladım. Ama ilk gün nasıl şeyler giymeli yanımda ne götürmeliyim? Yardım edip tavsiye verirseniz sevinirim.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spor taytları ya da şortları var onları giy , havlu , terlik, deodorant , matara bunları da spor çantana koy

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle telefonunu sakın götürme :) havlu su vs. bunlar olmazsa olmaz şeyler.. salon dışında ise kesinlikle uyku ve yemek düzenini rayına oturtman lazım günlük kalori ihtiyacını belirleyip unun 200-300 kalori üstüne çıkman gerekli. aklında başka sorular varsa yardımcı olablirim

1|0
    0|0
  • Spor ayakkabısı, sporcu kulaklığı teknosa gibi mağazalarda mevcut, ter için yüz havlusu kafanı koymak içinde kullanacaksın, su satılır orada, terini emecek spor tarzı alt üst, motive edecek müzik, ne aç ne tok mide yani spora başlarken yemeğini 1.5 saat öncesine ya da 2 saat öncesine bitirmiş olmalısın, duşluysa duş malzemeleri, sağlam çanta taşırken omzun zedelenmesin, spor salonunda kalacağın süre kısaysa içeride alabildiğin kadar spor hareket bilgisi al evde uygularsın formunu korursun, program ve diyetlere uy...

0|0
    0|0
  • sana 2.5 ay veriyom

1|0
    0|0
  • Takım elbise mesela , 😃 kendini nasıl iyi hissediyorsan onu giy yani spor rahat giyin

1|0
    0|0
  • Düzenli beslen.

1|0
    0|0
  • Kıyafetlerin, su, ter ve duş havlusu,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...