Kapat

O günü aklımdan çıkaramıyorum !

Yıllar önce ben bir ilk okul talebesiydim, şimdilerde çok özlediğim canım öğretmenim, bize bir performans ödevi vermişti... Her birimiz gruplar oluşturmuştuk, her hafta birimizin evinde, ödeve hazırlanıyorduk, ben ödevi çalışmak için her hafta bir arkadaşımın evine gittim, 8-9 kişilik bir gruptuk... Neyse sırada ben ağırlayacaktım arkadaşlarımı, anneme dedim, anne bu gün çok önemli bir gün en güzel yemekleri yap, annemde bir heyecanla, tepsi tepsi, kekler börekler yaptı, ev derlendi toplandı ve ben okulun önünden arkadaşlarımı almaya gittim... gittim ve hiç kimse yoktu, bekledim ve bekledim... Eve dönerken şimdi ben anneme ne diyeceğim diye düşündüm, eve yalnız döndüğümde annem bana sanki herşeyi anlatmışım gibi, boşver dedi... O günü aklımdan çıkaramıyorum... Peki siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Beni önemsemedikleri için gelmediler...

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar üzücü bir olay.Yazıklar olsun.Tamam belki seni önemsemeye bilirler ama böyle yapmaları gerçekten çok ayıp ve saygısızlık.Tamam belki bir kaç tanesi gelmez ama hepsinde mi insanlık denilen birşey yok?!

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Peki o gün nerede toplanmışlar?

0|0
    0|0
  • Geçmiş zaman ama... Neden gelmemişler peki?

0|0
    0|0
  • sana sunu soyleyeyım bazı seyler dusundugun kdr onmlı olmayabılır, sanırım annen senı onemsemedıklerının farkındaydı ama bosver demesı uzulmeye degmez demesıyle aynı bu gercekten kotu bır anı ama bunları asabılecegınden emınım.

0|0
    0|0
  • annen en güzel cevabı vermiş boşver..

0|0
    0|0
  • Üzülme boşver! üzme güzel canını :)

0|0
    0|0
  • aynısı benimde başıma gelmişti :)

0|0
    0|0
  • Neden gelmediklerini anlamış değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden gelmemiş olabilirler acaba ?

0|0
    0|0
  • ünv.den özel nedenlerle ayrılmak zorunda kalmıştım. Eşimin ailesi de '' bir an önce oğlumuzla evlenmek için bıraktın okumayı'' dedi. Bırakma nedenim bu değildi. Evlendikten sonra kaldığım yerden devam ettim, bitirdim. Ailesi ne düşünmüştür acaba? Utanmamışlardır, bana yaptıkları haksız yaklaşımlarına? Seninki yine iyiymiş be canım:(

0|0
    0|0
  • Cok uzuldm lan bikeresndede bn arkdsmin ewine gtmistm babaannesi bnim gldgme kizms arkdsmda babaannm bol e bole dedi dedi okdr uxuldmku koskaca kdin bile bukdr saygszkn kcklr napsn bnde bugunu unutamiyrm aklma gldkce uzulyrm

0|0
    0|0
  • neden gelmediklerini anlayamadım ama, annen çok anlayışlıymış onu anladım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...