Bağcılardan karsıdaki sancaktepeye nasıl gidebilirm

beni terkeden eski sevgilimin peşindeyim..iki yıl oyaladı evlncem diye sımdı ailem baskasıyla zorla evlendırıyor dıyerek benı terketti..ailesi beni biliyordu habuki vede çok seviyorlardı baskasıyla zorla nısanlamak ne demek..çocuklarının böle bıse yaptıgından haberlerının oldugunu sanmıyorum gidip ailesiyle durumu konusucam..ama elimde sadece adres var umarım bulurum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen bana tam yerleri söyle ben sana tam cözüm sunayım hangi duraktan bineceksin tam nerede ineceksin

1|0
    0|0
    • bağcılar meydandan gidicem

• zor bir yolculuk olur ama tmiz olur atestugladan 92 ye bin son durak eminönü sonra üsküdar vapuru vapurdan in 11A ya bin sancaktepede kavsagında in olay kapansın. ya da ayrıl

Erkekler Ne Diyor 6

• tramwayla zeytinburnuna git oradan kadıköye oradanda şile otobanından sancaktepeye giden otobüslere bin

1|0
    0|0
    • oda bu sekılde geldiğini söylemişti sanırım tam hatırlamadım ama zeyınburnu fılan dıodu

• iett nin sitesine gir orada yol tarfii var oradanda bakabilirsin ama benim bildiğim bu

• en az üç gün sürer.

0|0
    0|0
  • iyiki doğdunda hayatımı s...tin :(

0|0
    0|0

• yayan

0|0
    0|0
  • sen nabtın ya

0|0
    0|0
  • Boş ver gidip ne yapacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sancaktepede oturuyorm. beni eklede adını soyadını syle belki tanıyormdur ordan nasl gelinir blmıyorm :S

1|0
    0|0
    • gercekten çok duamı alırsın

Yükleniyor...