Arkadaslar yardıma cok ıhtıyacım var sunu yap bunu yapdeyın bende yapayım :(

butun suc bende belkı soguk davranıyodu ılk ayrılmamız bu yuzden oldu bıdaha ayrılırsak barısmam demıstı ayrıldık 4 ay ne mesajlarıma cevap verdı ne yuzume baktı sagdasolda unuttum dıyomus yalvardım agladım donmedı sonra arkadası benden hoslanıyodu onu kıskandıgı ıcın gerı dondu ve ben sordugumda evet kıskanclıktan dondum senı baskasıylamı gorıyım dedı ama sevdıgı falan yok hep kotu davrandı sabrettım bıyere kadargıttım senı sevmıyorum dedım sonra pısman oldum tabı.canı yansın ıstedım o cocuga mesaj attım buda ogrenms geldı bana bagırdı benı sevmedıgını soyledı sevmeye calısıcaktım kıskanmıstım dedı altust ettın dedı sonra canını yakmak ıstedıgımı soyledım guldu ıttı benı ve gıttı. sonra mesaj attım bhafta sonra senı delıgıbı sevıyorum yolun acık olsun bıdaha rahatsız etmem dıye.. o gunden sonra ne okulda ne baska byerde yuzume bakmıyo allahım oluyorum acıdan nolur bı cıkar yol gosterın ne yapmalıyım ? dıceksınız kı ayrılmayıp sabretseydın haklısınız ama kapısına bıle gıtmeyı dusunuyorum ? ya da zamanmı gecse dogum gunum var 2 ay sonra ogun mu arasam napsam

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• "bıdaha ayrılırsak barısmam" demesi onun olgun olmadığı kanaatine vardırdı beni. 4 ay mesajlarına cevap vermemesi ve yüzüne bakmaması da sevmediğinin kanıtı. Arkadaşıyla sidik yarışına girmesinden dolayı dönmüş olabilir. "Seni benden başkasıyla görmeyim" demiş tamam da, bre kardeşim sen de yoksun ki adamın hayatında. "sevmeye çalıştım" mış mış mış... Abi sana şunu söyleyim: Fazla bile sabretmişsin. Kız seni sevmiyor. İyi biri olduğunu bildiği için stepne niyetine bekletiyor olabilir. Bence hiç takma onu. Belli ki senin stresli bir hayatın var ve duygusal bir adamsın. Bu yüzden aşıksın. O da bunu kullanıyor bence. Ama yanlış yapıyor, çünkü yaptığı etik değil. Arama, sorma, yüzüne bile bakma. Seni kaybettiğini anladığı an yanaşacak sana, kanma hemen. Allan yardımcın olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İYi sabretmişsin.Nekadar sevdiğin belli oluyor.Sakın kapısına falan gidiyim deme doğum gününde'de mesaj atma emin ol sen bir süre aramayıp sormadıktan sonra pişman olup sana dönebilir.Eğer o söylediklerini yaparsan seni kullanır,aldatır ve daha çok acı cekersin ama senin yaptığında doğru birşey değil gidip en yakın arkadaşına mesaj atman.Sen bu kadar sevdiğin halde sana böyle davranıyorsa unutmayı denemelisin seni haketmiyor.!

0|0
    0|0
    • ama o bana hic birsey yapmadıayrılmadıda bahane uretmıs olbılır sadece

• Niye soğuk davrandı ozaman ya birşey oldu öyle davrandı ya da başka birşey var.

• Bekle 2 ay geçsin onu ara yalvar yakar gururunu ayaklar altına al sırf seni başkasıyla görmeye danamayan eski sevgilin icin dillere pelesenk ol ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bırakın şöyle herifleri. seven adam böylemi davranır? ne kapıya gitmesi ne yalvarması ne ağlaması kız dediğin naz yapar azıcık. senin bu davranışların yüzünden böyle zaten. ondan vazgeçemiceğini, deli gibi sevdiğini bildiği için bu rahatlık. bunun gibi adamlara en iyi cevap unutmaktır, başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • o iş bitmiş şimdilik..2 ay günmü sayacaksın? başkasıyla görmemek için dönmek gibi bir açıklama ergence bir tavır sadece..aklı başında olsa sevdiğimi farkettim derdi, paylaşamamakta sevgiden dolayı sonuçta..aldatıldığını düşünmüş..o 2. çocukla hiç görüşme, senden haber alamasın bir süre, kazanmak istiyosan yani..habersiz kalırsa döner

0|0
    0|0
Yükleniyor...