Arkadaşlar biraz uzun güzel yorumlarını bekliyorum?

evet arkadaşlar 4 5 gündür zaditen şurup içiriyorum maksat kilo almak (iştah açıcı ve uyutucu yan etkisi var) ve güneş alerjime iyi geliyor neyse.
4 gündür günde 3 öğün yemek yiyip (mutlaka sabah kahvaltısı yapıyorum ) ara öğün de yiyorum.
geceleri 1 tabak beebk bisküvisi ile mama yapıyorum ve 4 kaşık falan tahin pekmez yiyorum sabahlarıda aynı şekilde 2 3 kaşık tahin pekmez yiyorum.
şimdi sorum şu ki; - benim bacaklarım ince kilo alınca hemen yüzüm dolar ve popom büyür.
ben bu şekilde devam edersem 50 55 kilo olbilir miyim?
*boy.160
*kilo 45'di en son.
*yaş 18
şimdi ben akşamları squat yapsam bacaklarda sıkılaşma olur mu acaba? ya da herhangi bir spor haraketi yapsam?
ve yaptıklarımla aldığım kiloları vermiş olmaz mıyım ki kafam çok karıştı yardımmmmm?

0|1
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan korkma. Yediklerin sadece yağ aldırır sana o yüzden spor yapmazsan biçimsiz kilo alırsın. Protein de ekle diyetine. Squat şınav mekik vb hafif tempoda ağırlıkla birlikte spor yapmalısın. Kardiyodan uzak dur kilo almanı engeller.

0|0
    0|0
    • dün gece 50 ile başladım squata aldıklarım kasa dönüşür güzel olur dimi bide her gece arttırarark squat yapsam şınav ve mekikde eklesem dediğin gibi hem kilomu alırım hemde vücudum sıkı olur mu

• Tamam hersey icin tesekkur ederm 30 gun sonra yazicam sonucu

• Rica ederim başarılar dilerim

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence böyle oldugun gibi daha güzelsin tatlım bunlara gerenk yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...