Bu nasıl bir sistem böyle

arkadaşlar sağlık ocağına gittim bugün 1.5 saat doktoru bekledim abartısız ve ciddi söylüyorum hiç bir hasta falan olmamasına rağmen oturdu 1.5 saat reprezantla muhabbet etti çıktım bende 184 ü aradım şikayet için ismimin tc kimliğimi falan aldılar ben ismimin falan gizli kalacağını düşünüyordum meğersem adresime kadar doktorun önüne gitcekmiş bilgilerim ne için şikayet ettiğim falan bende vazgeçtim şikayetten çünkü zaten doktorla tartıştım bir kaç defa şimdi hepten papaz olurum beni gözünün ucuyla muayene eder artık dedim iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum arkadaşlar tecrübeli olan var mı bu konu hakkında

Güncellemeler:
arkadaşlar doktor değiştircem ama bizim sağlık ocağındaki doktorlardan herkes sikayetçi sadece bizim doktordan değil. sağlık ocağı değiştirme hakkım var mı ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aile hekimini değiştirme şansın varsa,et şikayet.Annemi azarlamıştı bizim doktor da,keşke hakkından gelseydim,zavallı annem ne kadar kötü hissetmiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünyada baska doktor mu yok. hemen ara ve sikayet et.

0|0
    0|0
  • ben şikayet etmiştim sonrada aile hekimimizi değiştim öyle bir hakkınız var lütfen tepkisiz kalmayın

0|0
    0|0
  • aile hekimini değiştir bebeğim

0|0
    0|0
    • evet değiştirebilirsin. sadece mahallendeki doktorlara muayene olma zorunluluğu yok diye biliyorum. istediğin yerdeki doktoru eğer şartlar uygunsa (hekimin hasta sayısı fazla değilse olabilir) seçebiliyorsun diye biliyorum. benim her bildiğimin doğru olma ihtimali de tartışılır. herkesinki öyle. sen bir devlet hastanesindeki hasta hakları birimine danış istersen.

Erkekler Ne Diyor 1

• şikayet et veya doktor değiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...