Beni yanlış anlıyor olabilir mi şu an?

Arkadaşlar bizim okulda birinci sınıflardan bir çocuk var.Daha yeni yeni benimle iletişim kurmaya başladı ama önceden benden hoşlanmış, aylarca beni izlemiş ama yanıma gelmemiş bir türlü.O zamanlar sevgilim yoktu ama şimdi sevgilim var.Çocuk şimdi geldi benden hoşlandığını söyledi.Ben de sevgilim olduğunu ama arkadaş olabileceğimizi söyledim.Aynı yurtta kalıyoruz.Yurdun karşısında kafeler var, orada takılıyoruz arkadaş grubuyla beraber.Kısaca birlikte vakit geçirmeye başladık.Erkeklerin neler düşünüp hissedebileceğini tahmin edemediğim için size soruyorum; sizce bu çocuk beni yanlış anlıyor, bir gün birlikte olabileceğimizi düşünüyor olabilir mi? Benim için öyle bir şey söz konusu değil çünkü.Sadece arkadaş olabilirim.Tamamen iletişimimi koparmam gerekir mi sizce?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilinle tanistirdinmi ? tanistiysa ne gibi durumla karsilasti ? benim gorusume gore seni elde edebilecegini saniyor arkadas kalalim ayrilirsam seninlr cikabilirim gibi bise anlamis olabilir fakat cocukla cikmak istemiyorsan pek yakin olma. cunkusevgilinden ayrilirsan hem samimi oldigubuz icin yakinlasmaya baslicak hem asık oldugunu etrafa yayicak. etrafa yayarsa surekli yakin olursunuz baskalari tarafindan yanlis anlasilir.

1|0
    0|0
    • Ne tanışması? Daha yeni konuşmaya başladık bu çocukla.Sevgilim okuldan değil.Yakınlarda değil yani..Ama ayrılsam da çıkmam zaten.Hmm anladım haklısın.Sevgilimden ayrılmaya niyetim yok ama olası bir durumda dediklerin çıkabilir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadinlarin yaptigi en buyuk hata bu , Buyuk olasilik ileride seninle olacagini ve sevgilinden ayrilacagini dusunuyor , bir de bu durumu sevgiline soyle bakalim ne diyecek sana :) Kadinlarda bilincaltlarinda elimde tutayim psikolojisi ile yapiyorlar bunu. Ve bence sende etkilenmissin adamdan ki gel arkadas olalim demissin , kusura bakma ama durum bu .

0|0
    1|0
  • sevgilinden haberdar ise ayrılığınız için gün sayıyordur

haberi yoksa zaten anlatmalısın idrak etsin iyice

1|0
    0|0
    • Desene ayrılalım diye gün sayıyor..

• onun ne anladığından çok senin davranışın ilgimi çekiyor.

yapmayın böyle şeyler gerek yok

• Ama şimdi ne deyim çocuğa? Hiç yüzüne bakmayım mı? Hiç selam vermeyim mi? Hayır hiç sohbet edemeyiz seninle mi diyecektim en başta? Ben öyle şeyler yapamam ki...

• tamamen iletişimini koparman gerekir ...görüşmen ona umut verecektir emin ol ...

1|0
    0|0
  • büyük ihtimalle düşünüyordur.. kişiliği iyise aranız da iyise kalsın...

0|0
    1|0
  • Bırak takılsın kafasına göre. Etme bulma dünyası bu.

1|0
    0|0
  • tabiki senden hoşlanmış bir seyler bekliyordur hatta sende ona karşı boş değilsin bence

0|0
    1|0
    • Hayır, çok boşum.Bu durum hakkında yorum niye yapıyorsun ki? Yorum sorusu değil bu :D

• o zaman yorum yapmayım söyleyim. arkadaslık olmaz sevginin olduğu yerde iletisimi kes

Kızlar Ne Diyor 2

• boşver takılsın kafasına göre

1|0
    0|0
  • Tabiki yanlış anlamıştır. Sen onu sadece arkadaş olarak gördüğüne emin misin?

0|0
    1|0
    • Tabi ki eminim.

• Öyleyse araya mesafe koymalısın. Hatta görüşme bence. Baksana buradakiler bile yanlış anladı. :) Çocuk umutlanıyordur elbette.

• Zaten bu yıl benim son yılım.1 ay kalmış şunun şurasında.Ondan sonra ben yokum..

Yükleniyor...