Kas gelişimi için dumbell yeterli mi?

Evde dumbell ile çalışarak kas gelişimi olur mu?

0|0
1|24

En İyi Kız Görüşü

• Ayni agirlikla calisirsan seni bir kac ay idare eder. Daha sonrasinda bir gelisme olmaz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla birşey bekleme ama düzenli ve setleri arttırarak çalışırsan etkisini görürsün. Bir de yemene içmeme dikkat et yeter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 23

• Kardeşim bak bu yorumu dikkatli oku
    Hergün 3 set 12 şer ilerleyen sürelerde 5 set 20 şer şınav çektm her sabah akşam. Yemegme özen gösterdim. Kas kütlelerim ortaya çıktı. Gögüs kaslarım ev kol kaslarım triceps biceps birlikte. Dumbellım flan yok 1.5 litrelik su siselerini doldrup onlarla ısınma turlar yaptım inan bana dumbella daha cok ilerlersin benden..

0|1
    0|0
  • dumbelle hareketler kas gelişiminde etkili olur ancak plastik dumbeller geliştirmez yani ağırlığı arttırman lazım sürekli. yoksa az bı kas gelişir kalırsın öyle cok ağır yüklere cıksanda kas kütlen artmaz

0|1
    0|0
  • 2 yildir fitnesa gidiyorum fitnesa başlamadan önce, dumbell la ne yapılabilirki diyordum sadece hummer curl altarnate curl felan yapilir anca diyodum ama simdi sadece dumbella bile hayvan gibi vucud yapilir cunku baya bir hareket var her kas gurubunu etkili ve dogru calistiran

0|1
    0|0
  • Kol için yeterli olabilir

0|0
    0|0
  • olurda ilk ayda bişeyler olur sonra aynı agırlıkla olduğundan ve haraketlerde aynı kaldığından gelişim durur

0|0
    0|0
  • Yüzeysel gelişme olur çok da detaylara inebileceğini sanmıyorum. Bench gibi bar gibi bir iki basit şey daha bulursan daha iyi olabilir.

0|0
    0|0
  • Olur da sadece belli bir düzeyde ve kısıtlı kas bölgeleri çalışır...

0|0
    0|0
  • Sadece kolları geliştirmek istiyorsan gelişim olur ama bu seferde kolların kaslı diğer yerlerin cılız olursa hoş bir görünüm olmaz.

0|0
    0|0
  • Dumbellle bir öok hareket yapılıyor

0|0
    0|0
  • dumbella belirli hareketler yaparsın her bölgeni çalıştıramazsın o yüzden tam verim alamzsın yeterli değil

0|0
    0|0
  • Bende 20 kg dökme dumbell aldım. Onla tüm vücut çalışıyorum. Planlı bir şekilde aksatmadan çalışırsam biraz ilerleme kaydedebileceğimi düşünüyorum. Spor salonundaki kadar olmaz ama kaslarımı güçlendireceğine eminim.

0|0
    0|0
  • Yeterli ama iş BESLENME'de maalesef. Bende her gün dambılla çalışan birisiyim. Beslenmem yetersiz olduğu için çok yavaş gelişim gösteriyorum. Protein almaya çalış, bol bol her sabah kahvaltısında en az 3-4 yumurta.

0|0
    0|0
  • Hayır şınav barfix yumruk antreamanları kum torbası ymruklamakda gerek

0|0
    0|0
  • iyi beslenmezsen zor

0|0
    0|0
  • kol kası için o. yeter diyorsan yeter.

0|0
    0|0
  • Evde oldukça zor kesinlikle salona gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Bir yere kadar olur...

0|0
    0|0
  • yok reis sadece kol kası olur şınav felanda gerekli

0|0
    0|0
  • Yetmez. Belirli gruplarda ki kasların gelişir.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • aminoasitle desteklersen yeterli

0|0
    0|0
  • Olurda sen yine de takviye al

0|0
    0|0
  • yetmezzzzz