Kızlar kalbiniz çok geniş galiba

merak ettiğim bir şey var 20 yaşında diyelim ya da biraz daha küçük hele günümüz kızlar. Bakıyorsun en az 20-30 kişi ile çıkmış kısa sürekli uzun süreli fark etmez bu hiç kadınlık gururunuza dokunuyor mudur acaba. Biraz kadın olduğunuzu anlayın tek bir insana ait olmayı becerin babanızın kızı olun. Anneniz gibi olun biraz etrafta hoşunuza giden her erkekle çıkmaya çalışmayın üstünüze alınmayın ama izmirin kızlarının büyük çoğunluğu ölee. Aramızda buna benzer kızlar varsa biraz özeleştiri yapın

0|0
11|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir kızım ama bu durum beni de rahatsız ediyor.Adım başı bir çift.Üstelik sarmaş dolaşlar. Çevremde de var böyleleri.Biriyle çıkıyor çok sevdiğini söylüyor eyvallah diyorum.Bir hafta sonra bir başkasını sevdiğini söylüyor.Bu nasıl bir aşk anlayışıdır anlamadım gitti.Sen nasıl hafta da birini seversin ya.Çık ayrıl çık ayrıl otomatiğe bağlamışlar artık.Sanıyorlar ki bu onları popüler yapıyor.Bir nevi haklılar ama sandıkları gibi popüler olmuyorlar.

0|0
    0|0
    • ya doğrudur çok kızla ya da çok erkekle çıkmaak sanki daha çekici olduğunu daha güzel olduğunu gösteriyor onlara en azından onlar öyle düşünüyor inan bu şekilde birine güvenemem hani 18 yaşına 20-30 kişiyi nasıl sığdırabildin anlayamıyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynı şeyi erkekler yapınca erkektir yapar oluyor ama hani adalet nerde ?

3|0
    0|0
    • ona bir sözüm yok ama kızlar günümüzde daha çok yapıyor siz kızlar bu şekilde yaptığınız sürece erketen güven sadakat beklemeyin

• soru güzel. ama bunu kızlar erkekler olarak değerlendirmek çok yanlış. cinsiyetle alakası yok bunun. insanlar sevmeyi bilmiyorlar. sevgi sandıkları her neyse ben onu adlandıramıyorum. kimseyi kınamak değil niyetim. ama biraz geleceği düşünmek lazım. eşinle yolda kol kola yürürken sayısını hatırlamadığınız eski sevgililerinizle karşılaşınca yüzünüz kızarmayacak mı hiç? duygularınızı harcadığınız insanlara iyi bakın ! değer mi diye sorun kendinize. vereceğiniz cevaba göre yaşayın hayatınızı. unutmayın siz neyseniz elbette layığınızı bulacaksınız. hayalinizde nasıl bir insan varsa,sizde ona göre kendinize çeki düzen verin. yoksa sadece hayallerde kalır o insan.

0|0
    0|0
    • doğrudur en önemlisin neden bir şey yaparken ailemizi düşünüp de yapamıyoruz hani acabaonlar bilseydi ne hissederdik

• Allahtan utanmayan herşeyi yapar :) herşeyi gören o var bir tek.

• Kesinlikle haklısın bence. Kendi adıma konusuyorum. Suana kadar sadece 3 kişiyle cıktm ve kendımle gurur duyuyorm. Ailemde aynı sekılde

0|0
    0|0
  • haklisin kadinin yaratilisina yakismayan birsey bu tek bir insana ait olmayi her kadin ister benim hayatta ciddi iki iliskim oldu tabi kacamaklari saymazsak :)

0|0
    0|0
  • önce erkek milleti olarak bir öz eleştri yapın sonra gelin kızlara laf atın.hoş erkeklerde erkeklerle çıkmıo.sizde kızların erkk versiyonusunz işte.eğer böyle düşünce yapısına sahipseniz böyle yaşamayı bileceksinz önce

0|0
    0|0
  • sağol,güzel bir nokta..5*

0|0
    0|0
  • izmir de "kız" mı varmış bunu da ilk senden duydum.

1|0
    1|0
  • Cok haklisin, kendini ucuz ediyorlar.. Ama yinede herkez kendi bilir oda bir gercek...

0|0
    0|0
  • Sende haklisin bea useyin:(

0|0
    1|1
    • :( malesef haklıyım ama erkeklerin çoğu da öyle genelleme yaptığın zaman kızalr daha fazla yapıyor

• biri senin canını sıkmış buraya gelip atıp tutuyorsun üzüldüm seni adına :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...