Ince bir bel ve çıkık buyuk bir kalca sizce nasil olur cok istiyorum cok calisiyorum ama cevremdekiler cok itici diyola?

Oldugunu soyluyorlar. Sizce nasil olur Ince bir bel ve çıkık buyuk bir kalca sizce nasil olur cok istiyorum cok calisiyorum ama cevremdekiler cok itici diyola?
burdaki gibi istiyorum ama herkes olumsuz bakiyor Boyle Vucut icin napmaliym sizce yardimlarinizi bekliyorum belim zaten ince ama alt Karin var biraz ve basenim var kalcalarimida sıkılastirmam lazim sorum sudur Boyle Vucut iticimi guzelmi kac yilda ne kadar spor yaparak oyle olunur ve boyum kisa cirkinmi durur hangi sporlari yapmam gerek bu vucut icin cevaplarinizi bekliyorum..

Güncellemeler:
...

1|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bence harika 😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Delimisin bir kadına en çok yakıştırdığım fizik. Kadın dediğin kum saati gibi olacak o kalça sert ve kesinlikle belden büyük olacak :)

0|0
    0|0
    • Bende cok begendim ama iste sordugum herkes igrenc dedi sizce kac yilda kac saat ne hareketleri yaparsam Boyle olurum

• Düzenli squat ve protein ağırlıklı beslenme ile 5 6 ay bile sürmez emin ol :)

• Sukuaaattt yaparsan olur. Kızlar kıskanır iğrenç der erkekler ise seni sadece cinsel obje olarak görür.

0|0
    0|0
    • Squat yapiyorum zaten Yaninda baska hareketler de yapiyorum ama ne kadar surede ve kac saat calismayla olur onu Merak ediyorum

• Zaten her yerim agriyor ama devam ediyorum zaten 1 yildir spor yapiyorum kendim 30 kilo verdim hala veriyorum simdiki hedefimde fotograftaki kiz gibi olmak

• Aynen devam yılma o zaman. Spor vakit ve sabır işi sen belirli seviyeye gelmissin denemeye devam bol sans

• Milletin bakışları üstüne gelir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bu da iyiymis yani

• Peki sizce kac yilda kac saat yaparsam olur zaten dedigim gibi 1 yildir kendim spor yapiyorum 30 kilo verdim Su an tek istedigim oyle bir Vucut

• haftada 5 gün squad yap spor salonunda

• itici olurmu ya saçmalamayın

0|0
    0|0
    • Kac yilda kac saat calisirsam Boyle olur

• Ama zaten cikikligini Sporla yapamazmiyiz yani

• kiminin çıkık büyük şekilsiz dir sporla sadece şekil verilir

• Bu kadar olmasın

0|0
    0|0
  • Çirkin mi? Kıskançlık onlar :D

0|0
    0|0
  • Çok fazla popoyu abartmadıkça bence gayet güzel bir vücut. İtici diyen kızlarda bunu yapacak yürek olmadığı için diyorlardır :)

0|0
    0|0
    • Sizce kac yilda kac saat calisarak olur Boyle vucut

• Gitmeyi hep dusundum ama utaniyorum iste sorunum o

• Salona gitmekten mi? Bunda utanacak bir şey yok ki

• Oha bu çok kötü lan

0|0
    0|0
    • Ben Boyle istiyorum cok hosuma gitti ama herkes itici diyor sizce ne kadar calisirsam ve kac saat kac yil Boyle olunur

• Yani nasıl kaç yılda bilmiyorum ince bel büyük kalça seven birisiyim ama bu çok itici geldi sanki hasta gibi çok kötü duruyor tabi senin kendi seçimin sevenler de vardır

• muhteşem olur hastasıyım bu vücut tipinin

0|0
    0|0
  • bence orantısız karnı biraz şişse tam olur

0|0
    0|0
  • Itici bence de

0|0
    0|0
  • Estetik görünüyor bence yap👍

0|0
    0|0
    • Zaten yapmaya calisiyorum ama Boyle fizik kac yilda ve kac saat calismayla olur?

• Bu bence biraz da genetik bir olay belki direk bunun gibi olmaz ama 1 yılda ortalama olarak iyi bir görüntü olabilir tahminim.

• istediğin bu resimdeki gibiyse iğrenç duruyor

0|0
    0|0
  • ohh yes

0|0
    0|0
  • Kisa boylularda guzel duruyor zaten. Bayagi emek vermen gerek ama basarirsan dunyanin en iyi gorselidir bu vucut. Tek bir rakibin dahi kalmayacaktir.

0|0
    0|0
    • Kac yilda kac saat hangi hareketleri yparsam olur 1 yildir spor yapiyorum zaten 30 kilo verdim simdiki hayalim attigim footgraftaki kiz gibi olmak

• Tamamen sikilas, agirlikla squat yap ama surekli ve cok cok yap. Baseni tek basina eritmen zor is yani kalcayi cikarken basenler de biraz cikar ama sert ve kasli gorunecegi icin guzel bir goruntusu olacak. Belli bir zamani yok, iyi beslenip duzenli calisirsan bu kadin gibi meteor parcasina donusursun.

• Çok seksi bence

0|0
    0|0
  • Ben böyle kalçalı istemem. Tamam göze hitap ediyor ama cinsel birleşmede doggy de penisi 1-2cm işlevsizleştirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu kadar büyük popo ben de sevmiorum

0|0
    0|0
  • böyle olmanız gerek yok ideal kilo ve ideal vücutta olabilirsiniz biraz spor yapıp fit olun ama abartmayın

0|0
    0|0
  • Bence güzel vucut. Agirlikla Squat attigimda büyüyordu ama ben vazgecmistim

0|0
    0|0
Yükleniyor...