Fenerbahçe'de yıldız oyuncuların sayısı azaldı, sizce hangi oyuncu Fenerbahçe'ye maç kazandırabilir?

Şimdi Gsye bakıyoruz Sneijderi var Podolskisi genç yıldız adayı Bruması var Bjkde bir Qauresma var gitmeden önce bir Gomez vardı yani taraftarlar bu oyunculara guveniyor ve takımları kötü oynasa bile bu oyuncular sayesinde maç kazanabileceklerini düşünüyorlar.

Şimdi Fb için ligin en iyi kadrosu deniliyor ama şöyle bakincada tek başina maç kazandırabilecek bir kahramanı yok böyle Alex, Sneijder gibi. Nani gitti Rvpden artık kimsenin umudu yok. Şimdi Fbli taraftarlar Atıfamı guvenecek yoksa Fernandaoyamı?

Güncellemeler:
@Kurabiye 1 senelik performansla domine etti denmez. O na bakarsan Selçuk Sneijder orta sahasi Madridi domine etti😀

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ordulari komutanlar yonetir
    Liderlik!
    Pererayla olmaz o isler

1|0
    0|0
    • 3ay

eig icin tskler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Beşiktaş ta sadece q7 mi varmış :) Sosa Atiba Oğuzhan üçlüsü kadar orta sahayı domine eden üçlü var mı ligde

Sneijder ve Podolski geçen sene de vardı sonuç 6. lık oldu

Furbol takim oyunudur 2 oyuncuyla basari sağlanmaz

0|3
    1|2
  • Bana sorarsan şuana kadar özellikle Beşiktaş gidenlerin yerini dolduramazsa büyük sıkıntı yaşar Fenerbahçedede giden oldu ama defansa iyi takviye yaptılar özellikle. Forvetde yine rvp emenike fernandao üçlüsü var bizde oda yok şuanda ama nani diego gidişi yerleri dolmazsa Fnerbahçeyi etkiler. Galatasaray ise sağlam bir forvet ve iyi bir orta saha oyuncusu ile bu sen iyi olacağını ümid ediyorum.

0|0
    0|0
  • senin kafan güzel belliki bruma yıldız adayıda oğuzhan değilmi kerim frei değilmi ayrıca önemli olan yıldız oyuncular değil şu an sneijderde maç kazandıramaz tek başına boş top yiyor sadece ben beşiktaşlıyım amaben atıfdan daha çok korkuyorum nanidense çünkü naniye göre fenerbahçe küçük bir kulüp atıfa göre büyük oyuzden atıf tüm gücüyle oynayacak nani istediği gibi oynuyordu

0|0
    1|0
    • Sneijder maç kazandiramaz dedikten sonrasini okumadim..

• Kiskancligini başka yerde göster

• Kan sktr it

• Fernandao çok iyi bir futbolcu bence gayet güvenilir bir gs ki olarak onu gs de görmeyi istemiştim Bursa spordan sonra

0|0
    0|0
  • fenerin savunması taş gibi oldu ama ortasaha ve forvette sıkıntı oldugunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hakemlere

0|0
    0|0
  • Evet kalmadı gib gözüküyor.

0|0
    0|0
  • futbol bireysel bir oyun degil , getafe almeria real madridi yeniyosa yildizlarla olmuyo demektir

0|0
    0|0
  • oyuncu değil takım kazandırır

0|0
    0|0
  • Fener takviyelerle defans hattını sağlama aldı. Çok gol yemeyiz bence. Ama şu var ki orta saha da yine sıkıntı çekeriz. Forvettekilere top beslenirse bence kadro fazlasıyla yeter.

0|0
    0|0
  • emenike :D

0|0
    0|0
  • Sabri başgan :D

0|0
    0|0
  • Fb resmen intihar etti bnce gökhan Gönül ve caner gönderilir mi ya

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım gitmediği sürece Fenerbahçe'den kimse başarı beklemesin.

0|0
    0|0
  • Q7 var sonra Ozzie sonra Sosa sonra Cenk sonra Gönül dur yeter daha saymayım

0|0
    0|0
  • Ortada bir lig varsa GS bunun talibi degil kazanini olur

0|0
    0|0
  • takımı seviyorum ama aziz giderse

0|0
    0|0
  • Gelirse Hakim Ziyech

0|0
    0|0
  • Fenerin iki back oyuncusu gitti fener bitti buraya yaziyorum. Fener bitti.

0|0
    0|0
  • ronaldo

0|0
    0|0
  • Volkan Şen ve Emenike maç kazandırır...

0|0
    0|0
  • Galatasaray'da forvet ön libero yok asıl önemlisi başkan yok

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe piyasa değeri olarak sizin 10 katınız eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Geçen seneye göre bir nani eksildi kimse eksilmedi + olarak Defans açık ara en iyisi defans tam bir duvar oldu.
    bunun yanında salih ve emenike çok iyi döndü
    aatıf ztn ilk 11 için degil türkiyedeki deplasman maçlarında maç kazandırsın diye alındı.
    Ozan 'ın güzel bir çıkışı var istatslikleri çok iyi 5 hazırlık maçında çok enterasan ama 1 tane bile ikili mücadele kaybetmemiş 1 tane 10 numara gelecek , Daha ne istiosun ligin en başarılı çalım atan 4 oyuncusundan 3 üFENERBAHÇE'dE volkan-alper-aatıf Daha ne istiosun mesela messi mi olsun. Futbol takım oyunudur Fenerbahçe takım olursa zaten şampiyon olur. Geçen sene ufak bir takımlaşma olsaydı şu an BJK şampiyon degildi mesela BJK 'Da Sosa-Oguzhan ikilisi şampiyon yaptı. Gomez vs hikaye

0|0
    0|0
    • Gomez olmasa Bjk şampiyon olabilirmiydi? Bu tam bir saçmalık.
      Benim bahsettiğim başka birşey, Emenike, Salih falan bunlar kahraman isimlermi? Her büyük takımda bir tane kahraman oyuncu olmalıdır.

• Alexle Rvpyi kiyaslaman komik olmuş. Sen herhalde Rvpnin akrabası falansin hiç Rvpyi koru korüne savunan bir Fenerli görmedim bu zamana kadar. Çoğu gitsin diyor.

• Yok be Alex başka efsane sadece oyunla degil karakterlede olunur.

Çogu gitsin istemioda isteyenler var evet ben çok seviyorum ve çok haksızlık yapıldıgını biliyorum. Adamı mesela sade gözle izlediginde o kadar zeki geliyorki çogu maçta 20-25 tane koşusu var ama kimse görmüyor. Geçen sene formda degildi evet ama bu onun suçu degildi mesela. Onun dışında aşık gibi bişeyim ya gülüşünü yedigim özledim yine

Yükleniyor...