Squatla ilgilenenler cevap verebilir mi lütfen?

Bugün ilk günümdü 150 squat çektim yarım saat içinde. Bacaklarımı 1 saat falan kullanamadım ama şimdi düzeldi. Sizce günde 150 squat yeterli mi? Artırarak mı çalışmalıyım?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 150 ile başlaman sakıncalı olmuş ya, önceden spor deneyimin yoksa daha da sakıncalı
    en azından 60 ile başlasaydın daha iyi olurdu, belirli programları var araştırabilirsin canım

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hemen duş al, ertesi gün tutulmasın

0|0
    0|0
  • 150squat bir ise yaramaz

0|0
    0|0
    • Oha yarar tabiki deli misin. Ileride agirlikla calisacagin zaten.

• Sen kimsin benim canımı yakacan güzel kardeşim 😂 cevap verdik kendini bişey sandı bu da 😂

• tamam canım tamam soz veriyom sen ananla kendini parmaklarken size bakarak 31 cekecem tamam tamam uzulme

Kızlar Ne Diyor 8

• ilk gün 150 cok fazlaa cok cok fazlaa 50 den sonra muhtemelen hareketide doğru yapamamışsındır.
    zamanla arttırmalısın

2|0
    0|0
  • başlangıç için çok fazla, günde 150 squat yapma seviyesine gelmek için aylarını vermen lazım, bu kadar yüklenirsen sonuç alamazdın azalt bence

1|0
    0|0
  • İlk seferde 150 squat yarım saat içinde nasıl yapılabilir ya bence yanlış yapmışsındır dikkat et de sakatlama bir yerini çok tehlikeli bir hareket bu. Setler halinde yapmalısın 20*3 şeklinde. Her gün 5'er arttırarak ve haftada bir gün ara vererek.

1|0
    0|0
  • Yeterli

1|0
    0|0
  • 150 değil önemli olan düzgün , yavaş yapmak

2|0
    0|0
  • 150 çok fazla 30 la başlamalısın sonra arttırmalısın bacaklara yazık etme :)

1|0
    0|0
    • Tutmadı zaten 1 saat çile çektim

• İnternette squat programları var onlardan yap, squat challenge yaz. 150 ilk gün için çok fazla

1|0
    0|0
  • Bence fazla bile

1|0
    0|0
Yükleniyor...