Sizce kadını beğenmiş mi

şimdi sevgilimin facebookuna baktım arama yerine a yazıyorsunuz b yazıyorsunuz baktıkları çıkıyor ya bugün iki kıza bakmış biri evlenip boşanmış bir kadın diğeri bir kız ama evlenip boşanömış olan kadın çok güzel gecen gün sevgilim yolda kalmıştı arabası ile yakınlarda bu kadının evi gideyim kalırım diye sak yapmıştı kızmıştım ama ben kadının o kadar güzel olduğunu gercekten bilmiyordum sizce kadını beğenmiş mi fcebookta niye aratmış incelemiştir :( kadın gercekten çok güzel evlenip boşanmış ama sanırım yası cok büyük değil sizce ilgimi duyuyo öylesine mi bakmıştır

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilgi duymuştur. merak etmiştir. merak da ilgi uyandırır.

0|0
    0|0
    • neden iilgi duyar merak eder begendiği için demi ama kadın evlenip boşanmış

• bnden önceki sevgilisi ile ve gittiği bazı yerlerde güzelce gidermiş ihtiyacını cinselliğeaç biri değil :(

• tokluk hissi geçicidir. ayrıca değişik heyecanlar farklı deneyimler her zaman mümkündür.

Erkekler Ne Diyor 4

• aşık değildir sadece gönül eğlencesi arıyor kendisine . fırsatını bulursa cinsel birşeyler yaşamak istiyebilir. dullara bu konuda potansiyel gözüyle bakılır genelde.

0|0
    0|0
    • potansiyelde olsa benimki o kadar açık değildr utangactır kadın tam bir şey tövbe ya ama gercekten acık sacık giyimli heryer ortada bayada güzel

• dul hatun her zaman erkeğin ilgisini çeker

0|0
    0|0
  • Yakinda gider kalir :)

0|0
    0|0
  • olabilir bence herşey olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne alakası var yaa.. öylesine profile bakmıştır. düşüncelere bak hemen neler çıkarmışsın

0|0
    0|0
    • çıkardım çünkü gecen gün arabası bozuldıu bnde yanındaydım evim yakın onun değildsi ben iki dakikaya eve yürürüm dedim oda ben ne yapcam aşkım neyse sevale gider kalırım dedi o kim len dedim arabası satılık olan kadın dedi ne işin var manyak aşkım dedim şaka yapıyorum aşkım dedi arabayı bn almadım diye baya üzüldüydü falan dedi aradan bir hafta geçti kadının facebookuna bakması kafamı karıştırdı işte

Yükleniyor...