Galatasaray Son 3 Yılda Nasil Bu Kadar Düşüşe Geçti?

2 sene önce hazırlık kampında Emirates gibi dünyanın en prestijli kupasında oynayan ve Porto ve Arsenali yenip kupayı alan vir Galatasaray vardı. Ben bunu sadece Şampiyon olmaya bağlamıyorum çünkü Beşiktaş ta Şampiyon oldu ama Galatasaray gibi bir prestije ulaşamadı. O zamanlar Galatasaray bir başkaydı sadece Türkiyeyi domine eden değil aynı zamanda Avrupadada önemli bir prestije ulaşmıştı
Ama şimdi o eski halinden eser yok

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• yönetime futbolu bilmeyenler gelirse ve 1 yılda tüm kupaları toplayan hocayıda gönderirse olcaklar bu kusura bakmayında bunca yaptıklarından sonra keşke küme düşselerdi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Emirates kupası dedigin hazırlık kupasıdır ne prestijinden bahsediyon sen

Onun haricinde bu kadar düşüşe geçmesi zaten 2011 de çıkışa nasıl oyunlarla çıktıgı bellide neyse düşüşe geçmesi Vurdum duymaz transfer politikası menejerlerin alttan alttan para kaçırması vs

0|0
    0|0
    • Hazirlik kampinin dunyadaki en prestijli kupasi Emirates kupasidir.

• o sana göre geçen sene Çin'de olan kamp' daha prestijliydi şu an mesela yine United-Dortmund oynuyo
      Arsenalın stadındaki ufak bir organizsyon

Erkekler Ne Diyor 7

• Galatasaray adı avrupada her daim önemli bir değere shaiptir kulüplerin arada olur öyle düşüşleri yine böyle bir düşüş sonrası yaşamıştık o günleri bu takımın bu hale gelmesinde değişik sebepler var sadece çilek transferlerine bağlanmayacak kadar üzücü olaylar geçen arkadaşla bir hesap yaptık araştırdık çocukta beşiktaşlı hani Sneijder Drogba Amrabat o bu şu geldiya döktük ortaya birde gelirlere baktık bu takım şampiyon değil birkaç kere oldu o dönemler 50 bin kombne sattı CL den gelen paranın haddi hesabı yok çeyrek finaller elem trları vs forma satışları desen tavan gelene gidene bak bu takım batmaz ama dediğim gibi nasıl bu hale geldi senin 20 lira gelirin var 10 lira gider senin paranı birisi almazsa bu hale gelmezsin anlayacağın.

0|0
    0|0
  • Dünyanın en prestijli kupası Emirates miymis?:) en prestijlerden biri desen anlarım da en prestijli nedir sonuçta hazırlık maçı

Başarılar devamlılık olunca anlam kazanır çeyrek final oynayıp sonra ligi altıncı bitiriyorsa istikrar sorunu vardır. Beşiktaş henüz yolun basinda şampiyonluğun ardından şampiyonluk ve sampiyonlar liginde basari yakalarsa efsane olur

0|0
    0|0
  • Eskiden Fenerbahçe'ye Galatasaray'ın mı ülkesindesiniz diye soranlar varmış.
    Simdiki hale bak.
    Ünal Aysal'la basladi mahvettiler takimi.
    Adam gibi bir baskanimiz olsaydi Şu an Sampiyonlar Ligi Kupasina oynardik.

0|0
    0|0
  • ünal başgan zamanında yanlış transfer yaptılar, ekonomi çöktü

0|0
    0|0
  • yönetim ve futbolcular arası ilişikişerin kopması para krizi

0|0
    0|0
  • Çünkü vizyonlu bir adam yok başımızda..

0|0
    0|0
  • Çilekler çilekler biliyordu böyle olacagını başkanlıga aday olmadı

0|0
    0|0
    • Drogba ve Sneijder bu prestijin artmasinada sebep oldu. Türkiyeye bir daha böyle 2 oyuncu gelirmi bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen ya hep birinci olan takım çöküşlerde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...