Ehliyet sınavlarının hepsini kazandım ama daha almaya gitmedim ?

Ehliyet sınavının hepsini kazandım dıreksiyondan da geçtim ama nakit sıkıntısı yüzünden daha almaya gitmedim bunun ne kadar süresi var bilen varsa lütfen söylesin (bu arada 04.12.2010 da sertifikayı aldım daha gitmedim) başımı ağrıtırlar mı? Lütfen yorumlarınızı bekliyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ben de kasım 29daki sınava girdim kazandım 21 aralık gibi gittim almaya ama dosyamı aldım 1 sene süresi var başını ağrıtmazlar sadece 260 liraydı 300 lira oldu fark bu ama bi senen geçince alamazsın bende alicam inşallah kendime para harcamayı kesersem bi:)

0|0
    0|0
    • nasıl yanı bnm suan param yok ve 1 ay sonra doluyor 1 sene e o zamn nolucak iptalmı olucak ?

• peki tamam cok tsk ederım inşallah ayarlarım parayı

• inşallah ya uzuldum gerçekten boşa gıtmesın o çabaların umarım ayarlarsın

Erkekler Ne Diyor 2

• belgelerin süresi 6 ay bu süre zarfında almanı tavsiye ediyorum yoksa belge yeniliyosun yani uğraşıyosun

1|0
    0|0
    • billy sertıfıkamın yanıcagını soyluyor.. belge yenılerım ama sertıfıkamın yanmması ve o sınavların stresı ve verdıgım para yanarsa ondan korkuyorum ben off

• inşallah dedıgın gıbı olur yaa yoksa butun emeklerım suya :)

• kalbini ferah tut ...

• hangi kurstan aldın :P

bende evraklarımı dün teslim ettim on gün sonra elimde ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sürelerini hiç bilmiyorum...ehliyetinde hayırlı olsun...sende kadın şoförlerden oldun yanı ayyy çok seviniyorum kadınların araba kullandıklarını gördükçe...

1|1
    0|0
    • tesekkur ederım ama inşallah bir sorun cıkmaz alırım ehlıyetımı=)))

• alırsın ınsallah zaten cogu gıtmıs azı kalmıs...

• kadın dayanışması ha :))+1

• dosyanın 1 sene süresi var..sonra içindeki sağlık raporu ve sicil kaydını değiştiriyorsun problem yok yani istediğin zaman alabilirsin. benimde ihmalime denk gelmişti..

1|0
    0|0
    • ama surucu kursundakı bayan 1 bucuk sene suresı var dedı bana

• yoo bende sordum yok öyle bişey dedi..emniyete gidip sor en iyisi..sonuçta kazanılmış hakkın var

• peki cok tesekkurler .)

• sağlık raporun 6 ay, diğer tüm belgelerin bir yıl, sertifikan (bildiğim kadarıyla) ömür boyu geçerli. elinde sertifikan olduğu sürece diğer belgelerin süresi geçse bile onları yenileyerek başvurabilirsin.

ben de 'tamamen duygusal' sebeplerle 7 ay gecikmeli alabilmiştim ehliyetimi...

1|0
    0|0
Yükleniyor...