Sizce Burak Yilmaz başka takıma transfer olacak mı?

Arsenal 18 milyon euroyu gözden çıkarmış Anzhı yıllık 7 mılyon Euro ve 4/5 yillik kontrat önercekmış?

Sizce Burak Yilmaz transfer olacaksa nereye olacak ve nekadar fazla para kazanabilecek takimimiz?

Bence Burak Ingiltereye gidecek ve 20-25 milyon euro arasinda bir fiyata. Gidecek takimlar ise bence Arsenal veya Chelsea veyada Manchester United olabilir

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Burak gidecekse en az 20 Milyon Euroya gitmeli zaten yabancı sınırlaması var yerli olarak Buraktan daha iyi forvetmi bulunur eğer 10-15 e satılırsa hata olur o fiyata Burak kalitesinde bir forvet hayatta alamayız ama Ben Başkana güveniyorum gerekirse Buraktan daha iyisini alır

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Burak eğer m.united'e giderse 2 sene içinde şimdiki c.ronaldo olur.

c.ronaldo m.united'e gittiğinde şuanki burak kadar bile değildi,ama orda çok gelişti,m.united'in oyun tarzı tam buraga göre

0|3
    1|0
  • Geçen Pazartesi gecesinde konuşuldu Markus Merk Almanya dan başka bir lige gitme dedi Burak'a..

Bu sezon gideceğini düşünmüyorum ben..

0|2
    1|0
  • Gitmesin boyle sacma symi olur ya adam gol krali gonderirlse en buyik hata yapilir

0|1
    1|1
  • m.united a gidecek bence öyle hissediyorum..

1|1
    0|0
  • hayır olmayacak .

0|0
    0|0
  • Bence bu sezonda Galatasaray'da kalcak

0|0
    0|0
  • Gitmesin mümkünse. Manu'da oynarsa süper yıldız olur.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Ünal Aysal profesyonel bakıyor olaya

Fiyat gelirse her ouncuyu satar..benim gönlüm kalmasından yana ama en azından 4. yıldız için 1 yıl daha kalmalı

0|0
    0|0
  • transfer dönemlerinde 40-50 milyon dolarlar havada uçuşur.15ten yukarı gitmez

0|0
    0|0
  • Rusyaya gider bence.Hem alacağı para çok iyi hem de 30 milyon euro veriyorlar bonservis.

0|0
    0|0
  • Gitmeyede bilir. Artık gs oyuncuları dağıtnması değil üstüne ekleyerek avrupada eskisi gibi söz sahibi olması artık bir standart getirmesi lazım 2000deki gibi dağıtırsa kötü olur.

0|0
    1|0
  • valla ben fanatiğin fanatiğiii bir galatasaraylıyım.

Eğer bu transfer sezonunda bu kadar çıtası yükselmiş Burak'ı satmazlarsa elde patlayacak. Görünen köy klavuz istemez. Tamam adam her maç atıyor iyi ki de attı iyi ki de gol kralı

ama Doğruya Doğru

0|0
    0|0
  • hazır istikrar yakalamış bence satılsın.. elde kalır sonrasında.. 20ml€ iyidir.. tabi Alper Potuk'un 10ml€ ettiğii ülkede burağın 50ml€ aşağı etmesi küfür sayılır.. ey spordan uzak güzel ülkem.. mnjr kazıklarına hala göz yumulmakta ya...

0|0
    0|0
  • Satılmayacak oyuncu yoktur. Burak iyi bir golcü ama ben United ya da benzeri top class bir takıma gideceğini zannetmiyorum. Bence Valencia, Shatkar, Porto tarzı ortanın biraz üstü seviyede bir takıma gidecektir. Eğer orada kendini ispat ederse işte o zaman o yazdığım top class takımlara gidebilir.

0|0
    0|0
    • Bu arada yanlış anlaşılmasın Galatasaray da Porto vb seviyesinde. Ama top class takımlar Türkiyeden bir oyuncuyu direkt almıyorlar. Ama istisnalar da oluyor. Rüştü=Barcelona ya da Emre=İnter gibi.

• +20 milyon üstü teklif gelirse kesinlikle satılmalı yoksa birdaha o fiyatı bulamaz

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Burak Yılmaz'dan artık çalım,kafa golü,pres gibi daha çok özellik istediğini söyledi.Yani bir bakıma eski Hakan Şükür gibi olmasını istedi diyebiliriz.Bunları en kolay burada yapabilir.Ama Türk futbolcularının Avrupa'da ne kadar başarısız olduğunu ve geri döndüklerini biliyoruz.Eğer GS'nin işine gelecek kadar bir para teklifi gelirse gönderirler ama oradaBurak Yılmaz diğer gidenler gibi mi olur yoksa orada da aynen devam eder mi gollerine bilemem.

0|0
    0|0
  • bence satsınlar iyi para eder nasıl olsa trabzon bir forvet daha çıkarır gs alır :D

0|0
    0|0
  • ts dan 5 milyona aldık, %20 si tekrar vereceğiz. Türk statüsünde. 25 milyondan aşağı satmak enayiliğin zirve yapması demektir.şuda var akıl çelecek bir teklif gelirse Burak ayrılmak isterse el mahkum satılır ya da ikna etmemiş lazım yoksa hata olur.

0|1
    1|0
  • OHA 20-25 MLY. NAPTIN HOCAM SEN :D

1|0
    0|1
  • Burak gitsinde nereeye giderse gitsin :)

1|2
    2|1
  • o özenti gol sevinciyle hiçbiryere gitmez merak etmeyin

1|0
    2|0
  • bence bahsettiğin takımlardan teklif gelmeyecek

0|0
    0|0
  • bence bu sezon gitmez ama gelecek sezon kesin gider.

0|1
    1|0
  • atletico madrid e gider

0|0
    0|0
  • Bence yurtdışına gitmeli...

0|0
    1|0
  • seneye ingiltereye gider.

0|0
    0|0
  • Ben cimbomluyum ve burak gibi bir emek hırısızını takımımda görmek istemiyorum, beşiktaşı sezon başında kendini yere atarak bu gün 2. likten etti bizede haksız yere puanlar kazandırdı gs li olmaktan utanıyorum herkes emek hırsızları diyo

0|0
    0|3
Yükleniyor...