Kapat

Doğan sen sevilmeye layık olsaydın beni çiğnemezdin :( Siz olsanız hala severmiydiniz ?

Sevgilim aradı konustuk bagırdı bana dedı ıstanbullu degılsın sen türk gelını olursun ama kürt gelını olamazsın dedı ben agrılıyım benımle boyle konusamazsın dedı bagıramazsın dedı ben sevdgımıcın sustum dıokı ne surat asıosun bana ben sana demedım kı suratıma bakma dedi sana ne yaptım kı ben dedı ben boyleyı dedı ılk baslarda zorluodum kendımı bulusmak ıcın dedı ılk aylarda oyleydı dedı memlekete gıdıcem ya 1 bucuk ay ya 2 ay donermıyım bılemem bellı olmaz dedı ben aıleme bısey dıyemem dedı elımden gelen bısey yok dedı benı dusunmuyormusun dedım elımden bısye gelmez dedı hem ben senı sevıyorum dedı :(((((( dun kultablasını fırlattı masama cok sımardı ya bu nasıl sevmek ya anlamadım sevmıyorsa neden benle ? Yırtık kot gıy kısa etek gıy sonrada gel ben kürt olcam de dıyor zaten yasakladı herseyı bana ben böyleyım benı boyle kabul edıyormusun dedi ıtırazın var mıdedi :(

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Lanet olsun DOĞAN !

0|1
    0|0
    • doğan benı cok uzuyor kıymet bılmıyor onu cok sevıyorum ama anlamıo :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu ne şimdi...

0|0
    0|0
  • Ya o değilde Senin işin mi yok kürtler kötüdür sakın bulaşma bacım benden sana tavsiye ister beğenin yorumumu ister beğenmeyin ama onlar ne gelinlerine nede çocuklarına insan gibi muamele ediyorlar bunu bil ;)

0|0
    0|0
  • evet bence de haklı evlen sen bu çocukla

0|0
    0|0
  • Pff böyle düşünüyosa bas tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
  • kürt hemen ayrıl aşirete katıcak seni :S

0|0
    1|0
  • Sen kürt mü olmak istion te allahım ne sapıklar vat

0|0
    0|0
  • :((

0|0
    0|0
  • yanlış anlama ama kardeş valla bişey anlamadım 2 kere okudum, bir temize çekip güncelleme yapsan!

0|0
    0|0
    • :( bana kötü davranıyor karısıyor ama yanımda degıl

• :( o anlamaz ama dımı olan bana olcak

• sanada bişey olmayacak , bir süre sonra kafan rahatlayacak çok üzme kendini bırak ne hali varsa görsün ,

• Anlamadım ama değişik bir ilişkiniz var. mutlu olun inş

0|0
    0|0
  • ben erkek arkdasın hakkın da yorum yapmak istemiyorum ..ama daha doğruyu görmeni sağlayacağım...unutma seven insan sevdiğine saygı duyar..ama ben aranızda saygıyı göremiyorum bugün kültablasını masana fırlatan bir erkek yarın sokak ortasında döver...

0|0
    0|0
  • "ıstanbullu degılsın sen türk gelını olursun ama kürt gelını olamazsın dedı ben agrılıyım benımle boyle konusamazsın dedı "

Soyle ona valele vuielale vuliley semmambe keko.

O anlar!

1|1
    0|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Canım belki kızacaksın ama bu adam seni çok yorar ..Benimde böyle bir tecrübem var çünkü tabi bu kadar ileri derece değildi ama çok yorar inan bana evlensen bile sorun yaşarsınız ..Sen belki alttan alırsın çoğu zaman ama yine de faydası olmaz birbirinize ayak uyduramazsınız..

0|0
    0|0
    • :( canım çok acı bı durum bu ben artık yaşamaktan bıle sogudum ya suçum sevmek

• Ne duydun canım ?

• canım benı eklermısın özelden yazcam sana :(

• dedi naber dedim iyidir.

0|0
    0|0
  • doğanın mk sana bir şey olmasın tina.

0|0
    0|0
Yükleniyor...