Cici bebeyle kilo alan varmı?

Cici bebe kilo aldiriyormus uygulayan ve gercekten kilo alan varmi? Yorumlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler :)

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Aldırdığım arkadaşlarım var tabi ama onu yersen yemeğini yiyemezsin :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• obez olursun amen.

0|0
    0|0
    • Yok be okadarda degil sabah aksam nutella yiyenler var cici bebeden mi obez olunucak 😂

• onlar da sarkık olurlar :D

Erkekler Ne Diyor 20

• süper ya o :D

0|0
    0|0
  • gunde 10dolu kasik nutella ye kilo almasan pipime tukur

0|0
    0|0
  • Ben bir ara yiyordum sevdiğim için dediler ki yeme olum bunu kilo aldırır kalorisine bir baktım harbiden de bildiğin ben Sana Yap Paketini açmışım ısıra ısıra yiyormuşum tek farkı kuru ve vitaminli olması 😄

0|0
    0|0
    • O derece yani

• Kac kilo aldiniz?

• Sanırım 5 kilo almışımdır Asker de yiyordum Pek sevmezdim Askeri yemekleri o yüzden Kantinci Olduğum için ideal bir besin kaynağı idi 😄

• :) Duymadım.

0|0
    0|0
  • Kalori miktarı yüksek aldirmsdi muhtemel

0|0
    0|0
  • En iyi kiloyu ruşeym aldırır ve ruyeşm yiyen asla kanser olmaz ve başka vitamine ihtiyaç duymaz çünkü dünya üzerinde bilinen 104 adet vitamin grubu vardır ruşeym bunun %95 ini karşılıyor.

0|0
    0|0
  • Cici olmayan bebeyle kilo aliyorum

0|0
    0|0
  • Bende işe yaramadı doktor dedi bol bol et ye ette her zaman yenilmiyor

0|0
    0|0
  • yarın bir deneyek bakalım sütlü sütlü xd

0|0
    0|0
  • Kilo alma ile ilgili bencem var öok etkişi oldu kendimde gördüm ve yazmak istedim istersen bak bir

0|0
    0|0
  • akşam abur cubur niyetine alırsın

0|0
    0|0
  • çok fazla zayıf deılsen kilo almaya çalışma, istediğin gibi olmaz çok kilo alrsn sonra veremessın. / beğendim butonuna basarsan sevinirim :)

0|0
    1|0
  • zannetmem ya napcak ki cicibebe candır

0|0
    0|0
  • Sen cici bebemi yiyon :)

0|0
    0|0
  • Kilo almak istiyosan oyle sacma sapan şeylere girme.

0|0
    0|0
  • ben her gün cicibebe süt yapıordum 1 kilo almıştım

0|0
    0|0
    • Aksamlari yatmadan once yiyiyordunuz sanirim? Sadece 1 kilomu

• ben yemek yerine yiyordum
      öğrenci evindeydim , yemek yapmak zor geldiği için genelde kahvaltımı ya da akşam yemeğimi onla yapıyordum
      hatta 2 side olduğu oluyordu

bu arada öğrenci olduğum için 2 övün yiyordum zaten

doyana kadar da yiyordum :D

ama sorun şu ki ishal çok oluyorsun

• Evet öyle ama gülme

0|0
    0|0
  • Cici bebeyle ne isin var bacim😁

0|0
    0|0
  • Duydum.

0|0
    0|0
  • Evet, süt ile karıştır bulamac yap, garanti

0|0
    0|0
    • Denedinizmi

• Kac kilo aldiniz anlatirmisiniz biraz?

• 3-4 kilo civarı,2 ayda en fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet kilo aldırıyor kesinlikle denedim bir kere baktım günden güne şişiyorum bıraktım yemeyi çokta severdim ama ne yapalım :/ :(

0|0
    0|0
    • Bir dünya kaynak var zaten denenmiş ve başarılı bir şekilde kilo alınmış

akşamları yatmadan tok karna
      ** 2 kase büyüklüğündeki bir kaba sıcak süt (elinizi ne yaksın ne yakmasın o arada sıcaklık)
      ** İçine 15-20 adet bebe bisküvisi koyup eritin mama yapın
      ** 1 tatlı kaşığı da pekmez ya da balla tadlandırın
      ****Ben bunu tam 3 ay aralıksız her akşam yaptım babam eve 12'li paketlerde süt aldı 5 kg lik hero baby biküsvileri bittikçe aldık hiç ara vermeden yaptım bunu ayda 4 kg 3 ayda ortalama 10-12 kg
      45 kg den asla bir gram yukarı çıkamayan ben adıma safinaz koyanları kapak ettim :KK33: ve şu an tam tamına 56kg'yim boyum 1,68 düşünün iişte bu sayede çevremde ben gibi olan 3 arkadaşıma kilo aldırdım.
      Ama bunu kesinlikle aralıksız ve tok karna yapacaksınız yatmadan önce yiyip yatacaksınız. Geç saatlerde yenilmesi bu etkiyi yaratıyor hatta devamı halinde hızını kesemezsin ödem gibi her yeri şişiyor insanın deneyin derim :)

• İçeriğinde bolca karbonhidrat bulunduğu için bu etkiyi yaratıyor zaten forumlarda da yine bahsetmişler hiç kilo alamayan kişiler üzerinde bile deneniyor ve sonuç başarılı :)

• Beeen 🖑 ama bıraktığında geri gidiyor kilolar bilgin olsun. Bir de yemeklerden sonra ve gece yatarken yemeye özen göster ama sporunu unutma yoksa sevimli olmayan bir göbüşün olur :))

0|0
    0|0
    • Bacaklardan kollardan kilo alsam cook iyi olur ya

• Ricaa ederim

• Acikcasi biraz umitsizim gecenin bir vakti bissuru sey yerim yagli vsvs ama yine alamam simdi diyorm bir cici bebeylemi alicam umitsizim kisacasi

• küçükken götürdüm şimdi onları veremiyorum asd

0|0
    0|0
  • Tadı kötü ama ya

0|0
    0|0
  • Evet hemde cok guzel kilo aldiriyor 2 ayda 20 kilo almistim herhafta bir kutu btiriyordum

0|0
    0|0
  • Çok nadir yerim

0|0
    0|0
  • Oha gerçekten mi

0|0
    0|0
  • Peki neyi çok yersem zayıflarım benim için asıl sorun bu ama tadi tatlılı güzelli bir şey olsun :(

1|0
    0|0
    • Badem, kuru üzüm, incir, hurma aç karnına yiyebilirsin ama 3-4 kilo değil tabii bir avuç kadar ballı süt içebilirsin, yoğurt üzerine pekmez damlatarak yiyebilirsin, meyvelerden destek alabilirsin karpuz, şeftali, armut, kivi, kiraz, kayısı, çilek gibi sütlü tatlılar tercih edebilirsin bununla beraber yürüyüş ve bol spor dediklerim hem tok tutar hem de yağ yakımını hızlandırır :)

• @soran @eresmıamor teşekkürler ikinizede :)

• Rica ederim gizli :)

Yükleniyor...