Spor hakkinda bilgisi olan varsa..

yardimci olabilirmi acaba?

bir haftadir hergün 1 saat bisiklet sürüyorum ve 30 dakika (walking) hizli yürüyüs/kosu yapiyorum. 2 ay boyunca devam etmek istiyorum. bu sekil sadece vucudummu sIklasIr, yoksa ayni anda kiloda verirmiyim?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Evet zayıflarsın yağları yakarsın aynı zamanda vucudun sıkalaşır. Buna ilave olarak mekik ve esneme hareketleri yaparsan faydasını çok görürsün. Suda çok tükettin mi metabolizman işlevselliğini yeniler ve vucut istediğin performansa görüntüye ulaşır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Kilo tabiki verirsin kalori yakıyosun sonuçta ancak yediğinede dikkat gerek mesela örnek verim 2 sat koşsan dha sonra 1 dilim baklava yesen aynı hesap oluyo sen düşün gerisini :)

0|0
    0|0
  • Bunları yapacağına her gün yüzmeye gitsen 2 ayda bayağı fit olursun :) Tabii kas da yaparsın. Bisiklet bacak kası yapar. Koşu da öyle. Sadece bacağa yönelme. Mekik de çek mesela. Hatta mekiğe çok önem ver. Günde 100 defa günün her hangi saatinde ve yatmadan önce düzgün bir şekilde yap. Etkisini göreceksin :)

0|0
    0|0
    • her gün degil de haftada 2 defa yüzmenin ne kadar yarari olur?

• Tabii daha az yararı olur. 2 ayda bir şeyler olacağına 6 ay gibi sürede bir şeyler olur :)

• yaptığınız şey kardiyodur 30 dk dan fazla yaptığınız için yağlardan yakar beslenmenizede biraz dikkat ederseniz kilo verebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Günde 1 saat bisiklet dediğin gerçek bisiklet ise zayıflatır ama spor salonu içinse bilmiyorum pek bir etki yapmaz bence. Çünkü sürekli aynı tempodasın.

Ben 2008 yılında 120 kg idim bisiklet aldım günde kimi zaman 4 kimi zaman 6 saat bisiklet sürdüm 4.5 ay sonunda 79 kg'deydim :D Ama diyette yaptım yanında :D

0|0
    0|0
    • disarda sürüyorum bisikleti. ormana gelince bisikletimi bir yere kilitliyorum ve kosuyorum.

• Bisikletten inme bence bisiklet koşuda yaktığın enerjinin hemen hemen aynısını yaktırırken daha az yorulmanı sağlar.

• hmm anladim tesekkur ederim

• Mekik de çekmelisin + yüzebileceğin bir havuz bulursan süper olur. Haa bir de güzel bir yemek düzenin olmalı. Ayrıca kilo alabilirsin kas yaparsan ama bu senin vücudunu daha sıkı bir hale getirir. Yani kilo aldım diye endişelenme ;)

0|0
    0|0
    • yüzmeye haftaya basliyorum. arti paten sürmeyi de düsünüyorum. mekik neden cekmem gerekiyor? kas yapmak istemiyorum iste sadece vucudum sIklassIn istiyorum. ve tabikidie hafif incelme. kas sadece kollarimda olabilir

• Yaaa paten ben de sürüyodum Caddebostanda en son zıplamaya kalkınca kırıldı :( Paten candır senin için hele ki başlangıçta epey sıkılaştırırsın baldırlarını felan ;)

• sevgili ahu vücudunda sıkılaşır kiloda verirsin.eğer adam gibi yemezsen yemeğini acındanda ölürsün D:

1|0
    0|0
    • hmmm. yok yok ölmem acliktan :)

• yemene dikkat edersen günde ortalama 100-150 gram arası verirsin..bende düzenli spor yapıyorum..haftanın üç günü salona gidiyorum..

0|0
    0|0
  • kilo da verirsin vücudunda sıkılaşır. walking e devam zaten kilo verdiren yağ yaktıran en önemli şey walking koşu değil . koşu sadece kas eritir yağ değil

0|0
    0|0
  • Hem sıkılaşacak hemde zayıflayacaksın hemde en güzel biçimde olacak lakin yeme alışkanlığınıda düzene koymalısın

0|0
    0|0
  • vücudunda sıkılaşır kiloda verirsin yalnız bu arada birazda boğazı azaltıp bol su içmelisin :)

0|0
    0|0
    • 2 litre su iyimi?

fazla yemek yemiyorum. daha cok salata sebze ve beyaz et yemekleri.

• yaz günlerindeyiz gün içerisinde 3.5 4 litre su iç :)

• vucudun sıklaşır kilo verirsin bedenindeki mikrorganizman dengelenir kuvvetlenirsin

0|0
    0|0
  • yediklerin de önemli ..!

0|0
    0|0
  • Ben 10 gunde 3 kilo verdim amaa cok calisiyoru sanada yardimci olabilirim

0|0
    0|0
    • ben haftada 1 kilo vermeyi planliyorum. daha saglikli oldugunu düsünüyorum.

• Olabilir mekikte vek karnin sikilassin

• moon walking yap zayıflarsın

0|0
    0|0
  • buradaki bütün erkekler spor hocası kesilir sen merak etme :D

0|0
    0|0
  • kilo da verirsin bu şekilde fit olursun

0|0
    0|0
  • walking deyince aklım walking dead a kaydı

sadece kilo verirsin, sıkılaştırmak için hareketler yapmak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hem sıkılasır hemde kilo verirsin ama sadece 2 ay yapip birakma

0|0
    0|0
    • mayis ve haziranda duzenli yapmak istiyorum. temmuzda ara verecegim agusostan itibaren tekrar devam. yanlis mi yapmis olurum acaba?

• peki oyleyse temmuzdada devam :)

• Hepsi olur Balım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...