Galatasaray'ın elindeki kadroya rağmen stoper aramasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Serdar Aziz, Chedjou, Hakan, Semih, Donk'a rağmen Galatasaray'ın stoper araması doğru mu?

Güncellemeler:
Levent Nazifoğulları denayerle ilgileniyoruz bunun dışında 3 oyuncu bakıyoruz dedi
Görüşleriniz için teşekkürler

0|0
1|21

En İyi Kız Görüşü

• Forvet eksikligi var iken gidip bütün parayı linnes e verip sonra orda sabriyi oynatan bir yönetimden bahsediyoruz. Normal yani

0|0
    0|0
    • şu anda hedefte denayer varmış

• yani enaz 1 forvet alacaklar ama bence 2 tane alacaklar

• zaten kiralık düşünüyolar

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen seneden beri Galatasaray'ın yaptığı normal birşey var mı? Yönetim denen iyi çocuklar koca takımı hiç edecekler en kısa sürede istifa etmezlerse.

0|0
    0|0
    • yönetimle beraber delege sorunu var galatasarayda fenerbahçeli olmama rağmen açık bir şekilde görebiliyorum

• Yönetim işte komple değişecek birinin ihtilal yapması lazım Galatasaray'a

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 20

• Semih ve Donk saatli bomba gibi olduğu için güven vermiyor. Dursun vizyonsuzu forvet sıkıntısını göremiyor herhalde

0|0
    0|1
  • akıl tutulması olarak değerlendiriyorum

0|0
    0|0
  • donk ile chedjou gitmek istitor ondan sanirim

0|0
    0|0
  • Donk stoper olarak düşünülmüyor kadroda. Üstelik kalitesi Galatasaray'a yetersiz olduğunu gösterdi.
    şu an stoper aranmasının sebebi, Hakan Balta'nın sol bek olarak düşünülmesi. Sebebi ise Olcan Adın gönderilecek. Sol bek alternatifi yok. Chedjou şu an tam olarak kalırım ya da giderim demedi. Semih ise 2 sene önceki formundan çok uzak ve Sağ bek olarak devşirilmek üzere. Üstüne Koray Günter'in 6 ay sahalardan uzak kalmasını da eklersek savunma alarm veriyor.

0|0
    0|0
  • Donk gidici zaten, Chedjou da mutlu değilmiş gitme ihtimali var. kaldı mı sana Serdar - Semih. Denayer'i City tekrar kiralık göndermek istiyor Galatasaray'ın kiralaması Denayer'in devamlılığı açısından iyi. tabi Donk ve Chedjou giderse para gelir o paradan iki santrafor alına bilir muhtemelen. bir de Selçuk'un yanına biri aranıyor. yaza yaz bitmez Galatasaray fena batırdı.

0|0
    0|0
  • Hakan haricinde hepsini toplasan bi' Ujfalusi etmez. Serdar Aziz Kapalı kutu, Chedjou topla çok oynuyor çalım atmaya çalışıyor defansı riske sokuyor, Semih güçsüz, Donk koşmaktan aciz. Bu durumlarda stoper aramak en yerinde karar.

0|0
    0|0
    • serdar sakatlık problemi yaşamazsa bunların hepsinden iyi oyuncu

• Semih Kaya ilk dönemlerinde milli takimin gelecegi olarak anılıyordu. Durumu ortada maalesef. Futbolda istikrarda önemli umarım sakatlanmaz Hem Galatasarayıma hemde Milli takımımıza yıllarca hizmette bulunur.

• aç gözlü olunca böyle oluyor. sonra takımda para yok, takım parasız , oyunculara ödeme yapılamadı. vs gibi şeylerle ağlıyorlar. sonra elindeki oyuncularıda kaybediyorlar.

0|0
    0|0
  • Fazlası Göz Çıkarmaz

0|0
    0|0
    • Orta saha ve forvette sayısal eksik varken stopere yönelmek ilginç

• Umut gitsin yeter artık hamit tarık camdal bunlarda forvet lazım dünyada ses getirmis5 türden 2 tane hemde

0|0
    0|0
  • Forvet lazım stoper harici.

0|0
    0|0
  • Hakan ve donk stoper değil.

0|0
    0|0
  • Geçen seneden beri Galatasaray'ın yaptığı normal birşey var mı? Yönetim denen iyi çocuklar koca takımı hiç edecekler en kısa sürede istifa etmezlerse.

0|0
    0|0
  • Bu oyuncular varken gereksiz transfer olur.

0|0
    0|0
  • Donk stoper falan olmaz, hakan balta da devsirme zaten

0|0
    0|0
  • Hepsi formsuz gelen her top gol oluyor

0|0
    0|0
  • Olum gomez gitti ya siz daha galatasaray diyorsunuz. . 😔😒

0|0
    0|0
  • bunların hiçbirine güvenipte sezona çıkmam ben

0|0
    0|0
  • Galatasaray stoper aramıyor ki, azizin medya çetesinin saçmalıkları bunlar

1|0
    0|1
    • galatasarayın yönetici denayerle ilgileniyoruz dedi

• Daha dün futboldan sorumlu olan yönetici Nazifoğlu, 3 tane transfer yapacaklarını, bunun ya 2 orta saha 1 forvet ya da 1 orta saha 2 forvet, bir ihtimalse 1 forvet 1 ortasaha 1 solbek olacağını söyledi.
      Denayer konusu ise, eğer City, tekrar kiralarsa ve yine geçen sezonki gibi bedava olursa, daha çok bek oynatma amaçlı kiralanabilir

• sistemdemi sorun var anlamadım, yorumum bir başka üyenin cevabı altında çıktı :(

• Donk ve semih çöp

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...