Eren Derdiyok Beşiktaş'ın aradığı forvet mi?

Demba ba ve Mario Gomezden sonra Eren Derdiyok olur mu?

Güncellemeler:
Sporseverler soruya?
Görüşleriniz için teşekkürler

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• iyi sanroforda Gomezden sonra attan inip eşege binmek gibi bişey

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu bende sormuştum bence değil Gomez den doğan boşluğu dolduracağını düşünmüyorum hatta gelirse muhtemelen yedek oturur Cenk oynar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen knk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Gomez in yerine düşünülen isimler arasında Eren yok. Eğer alınırsa da kulübeyi güçlendirmek için alınır. Eren Gomezin yerini dolduracak oyuncu değil

0|1
    0|0
    • kasımpaşa beşiktaştan eren için teklif aldığını açıkladı, yedek kulübesi için mi 11 e bilemiyorum

• İlk 11 için düşünülen forvet yabancı olacak 3 isim üzerine yoğunlaşildi

• Ya nesi iyi Allah aşkına inş almaz bjk 5 yıldır hatırlıyorum her yaz bu adamın adı cıkıyor bir türlü alınmıyor bjk ye daha büyük biri lazım parada var ellerinde doğru düzgün bir adam alsınlar.

0|0
    0|0
    • Fikret orman para varken de harcamasını sevmez ilgi alanı bonservissiz, kiralık ve ucuz oyuncular

• ama şu an gerekli şampiyonlar ligi var gomez gibi töre gibi takımı sırtlayan adamlar gitmiş basacak artık parayı mecbur.!

• faydasi olur Türk futbolunuda bilio ama Cenk Tosun ayarinda ya ayni tip oyuncu bence tuhaf secim

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş in elinde parlayabilir ama bir gomez etkisi yapmaz. Bjk gomez i çok arar ama gomez bjk yi daha çok arar

0|0
    0|0
  • Türkiyeyi eleyen golu atan bir futbolcu aradığı forvet olabilir.

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş, vasat oyuncuları parlatarak faydalanabilen bir hoca. Başka transferler de olacaktır.

0|0
    0|0
  • Olur bence neden olmasın?

0|0
    0|0
  • İnşallah Galatasaraya Gelir.. Çok beğendiğim bir forvet...

0|0
    0|0
  • İyi bir yedek olur anca.

0|0
    0|0
  • Olmaz olursa eto o olur

0|0
    0|0
  • Vasat cok vasat, cenk sakatlanirsa mustafada cikis gosteremezse bjk gol atamaz.

0|0
    0|0
  • İş yapar

0|0
    0|0
  • Sacmalamayin abi ne ereni ya ya gomezle marsa ciktik erenle tekrsr dibe mi duselim

0|0
    0|0
  • sanmam ama ıyı bır alternatıf

0|0
    0|0
  • yokkkkk

0|0
    0|0
  • Eğer Beşiktaş Gomezden sonra Erenle oynarsa, gelecek sezon bol bol " Eren Derdiyok'mu, Umut Bulut'mu" soruları sorulur ki bu durumda her iki takım içinde kabus gibi olur :D

2|2
    0|2
Yükleniyor...