Dün Genç Bakış' ı izleyen var mı?

Evet arkadaşlar dün genç bakışı izleyen var mı? Programın sonlarına doğru bir olay oldu. Pkklı bir öğrenci intihar etmeye çalıştı.

Siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Şu anda bölüm internete düşmedi. Düştüğü vakit sizinle paylaşırım.
anteres arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum link için.

İntiharı izlemek için link tıklayın.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece üzülüyorum.hiç birine acımıyorum sadece bu küçük yaşta kandırıp,beyinlerini yıkadıkları o zavallı ailenin çocuklarını bu hale getiriyorlar ya.içler acısı...hepsinden nefret ediyorum.

1|1
    0|0
  • adamlar pkknın desteğiyle kaçakçılıkla, uyuşturucu madde işleriyle köşe oluyolar sonar pkk nın isteklerine kafa tutmaya başlayınca öldürülüyorlar. iç hesaplaşma. devletin üstüne kalıyor.

0|1
    0|0
  • ben izlemedim ama bir internet sitesi haberi linç girişimi olarak göstermeye çalışmış. olay yatıştırılamayınca program sonlandırılmış.

0|1
    0|0
  • yok izlemedim.

0|1
    0|1
  • tv izlemiyorum gündemi netten ve gazeteden takip ediyorum

0|1
    0|1
    • şu var genç bakışta sonuçta olan şeyleri değerlendiriyor yani izlemenin bir faydası yok

Erkekler Ne Diyor 10

• Diyarbakırda çocuklar ölüyormuş. Siz kimsiniz. Hakkari de askerlerimizi sokak ortasında şehit ederlerken sesiniz çıkmıyordu . Polisimizin arkasından gelip kafasına kurşun sıkarken sesiniz çıkmıyordu . Şimdi kalkmış orda acındırma yapıyor.

Siz kimsiniz ? oğlunun eline silahı verip kız kardeşini vurdurtanların sözleri bunlar.

Birbirlerini öldürürken polis jandarma bu olaya karışmasın aşiret kavgası bunlar diyenlersiniz.

1|2
    0|0
  • biz öldürürdük ne gerek vardı .. gerçi pardon pazarlık(çözüm) sürecindeyiz .. vatanı satıyoruz.. şimdi olmaz

0|1
    0|0
    • Vatan o adamı hapisaneye aldıklarında satılmaya başlandı sanırsam.Yeni olan bişey değil.

• ozaman türk bayarakları açılıyodu aslan.. şimdi türk bayragı açanı yaka paça götürrlerken ..meydanlarda apo posteri açılıyo ..akp yalakalıgı yapmayın

• ben izlemedimde merak ettim şimdi

0|1
    0|0
  • Geberseymis keşke kim engel olmuşsa onun ben :-D

0|1
    0|0
  • kardeş

çoçuk doğruları söylüyor.

memlekette ırkçılık başını almış gidiyor.

özellikle eğitim almış , ve alıyor olan genç kardeşlerimizin tekrarladığı bir hata.

0|1
    0|0
  • merhaba iyi günler diliyorum.

arkadaşım ben izledim ama sonuna kadar deyil.

canlı yayında öyle birşeyin olması çok ilginç

0|1
    0|0
  • Yok adını bile şimdi ilkkez duydum

0|1
    0|0
  • bn izlemedim

0|1
    0|0
  • İzlemedim ama konu siyaset sanırım. Gebersin.

0|1
    0|0
  • İzlemedim ama keşke başarılı olsaymış.

0|1
    0|0
Yükleniyor...