Kilolu bayanlara soruyorum

bu sorum biraz garip bulunabilir ama sormak istiyorum kendini kilolu şişman gören bayanlar genellikle vücutlarını beğenmiyorlar ve hafiften güvensizlik oluyor ben kendimi yakışıklı bulurum başkaları tarafından da öyle oloduğum söylenir ve kilolu bayanlardan hoşlanıyorum ancak böyle bir birliktelik yaşamaya başlamak normal bayanlarla yaşamaya başlamaktan daha zor hani nasıl olur bir yerde oturursunuz bakışırsınız falan ben bir kafede veya biryerlerde oturduğumda 2 -3 kız arasından genellikle kilolu olan bayanla bakışıyorum ama aldığım tepki karşılık daha az oluyor daha fit olan bayanlarsa daha fazla karşılık veriyorlar iletişim kurmamız daha kolay oluyor sanırım bu şişman kadınların kendine olan güvensizliklerinden oluyor ne dersiniz bu arada hatırlatmak istiyorum belki bir faydası olur bence kendinize güvenin ve sizi bu halde ne kadar çekici güzel gören erkeklerinde olduğunu unutmayın ve lütfen karşılık verin olur mu ve lütfen kıyafetlerinizde bazı şeyleri gizlemek yerine herkes gibi cesaretli olun sizin o gizlediğiniz güzellikleriniz için yanıp biten kişilerde var bakımlı kilolu kendine güvenen bir kadını hiçbir kişiye değişmem

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Böyle düşünen erkekler var mıymış yahu.

0|0
    0|0
    • evet hemde o kadar çok ki inan benim gözümden görünen kısmı anlatamam yani gizlediğiniz içinize çektiğiniz göbeğiniz için bile dakikalarca yazabilirim

• bu arada sakıncası yoksa bahsettiğim gibi birimisin

Kızlar Ne Diyor 1

• vay be tebrik ediyorum ben kiloluyum evet ama herkes yakistigini soyler kuru dal olmak ostemem asla :))

0|0
    0|0
    • kollarının bacaklarının kalınlığı göbeğinin katlanması yumuşaklığın kalçalarındaki selülitler offf erkek arkadaşın gerçekten çok şanslı

• hayor bosanmak uzereyiz :(

• yaaa üzüldüm sen üzülüyormusun bilemem ama

Erkekler Ne Diyor 1

• bende sen gibiyim, balık etli hatta hafif kilolu hatun candır... 90 dönümlük tarla gibi hacı eninede sür boyunada :A

0|0
    0|0
    • bakımlı kendine güvenen kilolu kadın gibisi yoktur ne kadar seksi olduğunu benim gözümle görmek gerekir

• link şu güzelliklere bak istersen

• ürktüm laa :O

Yükleniyor...