Hic cok severken tek basina birakildiniz?

Allah der ki, kimi benden çok seversen onu senden alırım. onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve mevsim geçer gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar,canından saydığın yar bile bir gün el olur. Aklın şaşar dostun düşmana dönüşür.Düşman kalkar dost olur. Öyle garip bir dünya. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.Düşmem dersin düşersin. Şaşmam dersin şaşarsın. En garibi de budur ya; öldüm der durur yine de yaşarsın.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bırakıldım. Bence bu bizim sınavımız. Olaya öyle bakmaya çalışıyorum. Çünkü her şey güzel giderken birden yalnız kalmak başka türlü açıklanamaz gibi geliyor bana. Allah biliyor ya içimizdekini sınıyor bizi. Sabırlı olup şükretmek gerek bu durumdayken bile. Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aciya bagimliyiz zaten aci veren her sey munahtir. Bn de birakildim su an yalnizim

1|1
    0|0
  • öldürmeyen acı kuvvetlendirirmiş annem den ayrıldım ben ölmedim ama güclendim:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet bırakıldım ama hayatta birine baglı kalarak yaşamakda yanlıs gereksiz mantıksız.herşey gelir gecer unutma

0|1
    0|0
  • evet bırakıldımşu ano durumdayım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...