Yeni Tanıştığınız Birini Özler misiniz?

Yeni tanıştınız onunla, netten görüştüğünüz ama telefonlaştığınız biri artık.Özler misiniz? Ne kadar önemsersiniz onu?

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• insanların birbirlerine hoşlantı duymaları ya da özlemeleri illa görüşmelerini gerektirmez.. kafanız ne kadar çok uyuşuyorsa o kadar çok yakınlık hissedersiniz gün geçtikçe farkında olmadan aranızda bağ oluşur.. kendini ondan bir parça gibi hissetmeye başlarsın otomatikmen onu özlemeye başlarsın.

1|0
    0|0
    • çok güzel ifade etmişsin karşı cins olarak daaa..acaba aynı şeyi o da düşünüyor mu?

• bakıyorum ama gizli olmana çok üzüldüm:)

• bende senin :)

Erkekler Ne Diyor 14

• bende ayni durumu yasiyorum inan etlikenmissin sen onun sesi seni rahatlatiyor olmali ve bu seni ona daha cok bagliyor tabiki ogrenirsin sen etkilenmissin ondan :))

1|0
    0|0
    • sesi, kendisi etkilenmedim desem yalan olur daaa..işte acaba onun ne düşündüğü durumu var.

• Duygusal bir bosluk aninda tanismis ve etkilenmissen fazlasiyla ozlersin hatta merak edersin , cunku mesafeler sebebiyle nette konusarak telefonda konusarak daha rahat kendini iyi ifade edersin ve karsinda ki insanda seni epeyce etkilemis gozuyor ki ozluyorsun , anormal bir durum yok , insanlarin bu duygulara ihtiyaci var zaman zaman .

1|0
    0|0
    • güzel ifade etmişsin.teşekkür ederim.keşke böyle olmasam dediğim çoktur.insanın kendiyle fena çeliştiği zamanlar ve duygular.

• sensiz ben nefes alamam (astımım var) buralarda yaşayamam (belediye yıkım kararı aldı) tek başıma sensiz olamam (karanlıktan tırsıyom) senin kokunu özledim(yalan a.q) hep yollarını gözledim(işi gücü bıraktım) götür beni gittiğin yere(karı parası damı yemiyek) :DDDDDDDD

1|0
    0|0
  • etkilemişse özlerim tabi

1|0
    0|0
  • ona yaklaşma biçimime bağlı eger severk konuştugm biriyse konuşmaktan zevk aldıgm biriyse özlerm...

1|0
    0|0
  • İnsanın bir boşluğunu dolduruyorsa o insan özlenir.

1|0
    0|0
    • :(

• kadınları pardon çoğu kadını erkekten ayıran bir durum bence.kadınlar genelde güvenmeden elini bile tutmak istemez.hani biraz alaturka gelebilir ama.güzel bir hatundur, farkında değilsindir anlarını hoş yapıyordur vs.bu arada mesaj atacaktım ama izin yok:)

• arkadaş eklemen lazım, eklersen kabul ederim. Güven verene kadar cinselliğe yer yok diyorsun.

• Mümkündür.

1|0
    0|0
    • netten tanışıyorsunuz ve çok yenisiniz yine demi?

• sağol samimi cevabın için:)

• hayırr : )

0|0
    1|0
  • çok önemserim baya önemserim

0|0
    0|0
  • Özlemem

0|0
    0|0
  • görmeden bile özlerim ben :D

0|0
    1|0
  • Bazen ozledigim oluyor. Sonra geciyor.

2|0
    0|0
  • özlemem için ne kadar önemsediğime bağlı buda aramızda geçen konuşmalara bağlı

1|0
    0|0
  • özlenebilir tabi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Özlemem, çok fazla önemsemem. Reele taşıdığım ilk zamanlarda öyle olur.

Sonrası için bilemem ama başlangıçta böyle. Insanlara çabuk ısınamıyorum, özellikle de dijital ortamdakilere. Hani olmasa da olur gibisinden düşünüyorum. Tabii belli bir zaman sonra kafa yapıma uygun birisiyse, günlük reel yaşantımda olan bazı kişilerden daha da üstün tuttuğum olur.

Son dediğim çok istisnadır ama mümkün.

2|0
    1|1
  • baya baya onemserım vakıt ayırrım ona ..

1|0
    0|0
  • Yengeç burcuyum. 3 gün konuşsam 4.gün yokluğunu fecii hissederim.

Kahrolsun bağlanmak.s

1|0
    0|0
  • Sürekli konusuyosam özlerim tabi bosluk olur .

1|0
    0|0
  • Evet özlerim..

1|0
    0|0
  • gününün büyük bir bölümünü kapsıyorsa özlersin tabii

1|0
    0|0
    • benim için öyle oluyor da onu bilemiyorum ki.

• özlemem..

0|0
    0|0
  • Bi tek hunidonu özlerim.

1|1
    0|0
  • Yok ozlemem

0|0
    0|0
  • Etkilendiysem özlerim :)

1|0
    0|0
  • özlememmmm

0|0
    0|0
  • Özlerim eger seviyorsam ve deger veriyorsam.

1|1
    0|0
    • henüz çok yeni tanıyorsun ama.konuşmak hoşuna gidiyor, ister istemez sürekli elin telefona kayıyor vs.

• Akışkanlıkta yapmıs olabilir ama tanıyınca eger degerli bir insan oldugunu anlarsam özlerim yine.

Yükleniyor...