Paylaşabileceğiniz itirafınız var mı?

yasadıgınız ve kimseye söyleyemediğiniz, paylaşamadıgınız itiraflarınız var mı? ben bir tane anlatayım.. bizim evimiz 2 odalı bir ev idi ve o evde 7 cocuk büyüdük. odanın birinde abilerim diğerinde annem babam ben ve kardesim yatıyorduk. bir aksam ben yatagımdayım. yer yatagında. annem babam karyolede yatıyor. cocuktum sanırım 7-8 yaslarındaydım. annem babamın yatagından tuhaf sesler gelmeye basladı. fısıldaşmalar geliyordu. birden ayaga kalktım ve annem babama sizi abime söyleyecem, yaptıgınız cok ayıp deyip evden kaçtım. ben akşam akşam sokaklarda bir oraya bir buraya gidiyordum. annem arkamdan beni kovalıyordu. ben ara sıra anneme dömüp sizi abime söylecem diyordum. şimdi o günleri anımsadım da hem komik hem göz doldurucu bir durummuş..

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• İvet var ama iğrenç bir anı :D Kimseye anlatamadığım değil ama çooook az kişi bilir çünkü midemi bulandıran nadir şeylerden birisidir fakat abimin bir tanesi biliyordu o sürekli hatırlata hatırlata etkisini kaybetti :D Neyse anlatayım biz küçükken parka gitmiştik ben kaydıraktan yukarı çıkıyordum arkamdan da abim çıkıyodu neyse sonra elime bişi geldi böyle yumuşak ve kaygan..Sonra elime bir baktım kaydırıktan sümük bulaşmış onu hiç unutamıyorum cidden iğrenç bişiydi ya :D Hala midem kalkıyo sabah sabah pöf ://

0|0
    0|2
    • itirafın boktanmış..

• sen bilirsin teklif var ısrar yok bende..istersen beni arkadaslarına ekleyebilirsin..özel sorularımı ya da senin bana sormak istediğin özel soruları orada rahatlıkla cevaplandırabiliriz..tabi istersen..

• bu arada benim bu siteden hiç arkadasım yok, kabul edersen ilk arkadasım sen olacaksın..ben burada cok yeniyim..

Kızlar Ne Diyor 6

• Benzer durumu bende yaşadım ama bira daha kötü bence .) Hala da anlatamıyorum yazdm sildim kimse bilmese de tanımasa da anne babama o saygısızlığı yapmak istemedm.Sonuçta ben paylaştığımı ve insanların okuduğnu bilecğm onlar tanımasa da.

0|0
    0|0
    • benim anlattıgım kötü bir sey değil ki.. son derece normal bir durum.. sadece ben cocouk oldugum için bazı seyleri bilmiyordum.. hepsi bu..

• Şu an büyümende işe aramamış annem babam cinel ilişkiyi girerken gördm diyorsun resmen.Görsen bile ve burdakiler seni tanımasa da sen onlar hakkında buraya yazdğnı ve elalemn bakıpta okuduğnu biliyorsn.Her neyse...

• sen de haklısın..

• yokkiii..

0|0
    0|0
  • koomikmiş :D

0|0
    0|0
  • Ben donotik biriyim.

1|0
    0|1
    • donotik ne demek, cahilliğime bagısla kelimenin anlamını bilmiyorum ve googledende arastıracak kadar üşengecim..

• Googlede aratırsan ilk sırada kızlarsoruyor çıkar, ordan benim cevabım çıkar yine ördişim .:(

• tamam arastırayım bir kaz-ım..

• 8. kardeşi istememişsin anlaşıldı

0|0
    0|0
  • Hayır yok.

0|0
    0|0
    • monoton ve rutin bir hayata sahipsin o zaman bence boşa yasıyorsun ya da niçin yasadıgını bilmiyorsun..

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok .

0|0
    0|0
  • Haklısın kardeş bence, 8 inci kişiye yer yokmuş o evde..

0|0
    0|0
    • sen benim doğup büyüdüğüm evi tiye alıyorsun ama biz o 2 odalı evde 7 kardes ve anne baba büyüdük. 6 kardesimin hepsi de su an iyi mevkideler. doktor, avukat, öğretmen, diş hekimi, öğretmen, öğretmen, tıp öğrencisi bu 7 kardes su an..şimdi sorum şu.. siz cocuklar görüntüsü güzel evlerde büyüyorsunuzdur muhtemelen, acaba kariyer hayatınız nasıl olacak..

• Kimseye anlatamadığımız olayı burada niye anlatayım ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...