Bunu yüce Mevla'nin üstün kudretinden başka ne yapabilir ki?

Videoyu izleyin. Sonra kısa bir süre videoda ki süreci ve yaratıcının yarattığıni nasıl programlayıp yeryüzü ile buluştuğu an ona ne yapması gerektiğini nasıl öğrettiğini beyin denen et parçası henüz gelişmemişken bile bazı şeyleri nasıl olduğunu olduruldugunu düşünün. Düşünün ve yüce ALLAH'in ne kadar mükemmel bir yaratıcı olduğunu bir kez daha anlayıp ona bizleri var ettiği için sonsuz şükürler edin.

link

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İbret almak veya şükretmek dileyen kimseler için gece ile gündüzü birbiri ardınca getiren O'dur.

Kuran-I Kerim 25:62

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok güzel ya ne kadar şükür etsek azdır...

0|2
    0|0
  • Mevlam bizi yolumuzdan şaşırmasın :)

0|1
    0|0
  • Bu kuş yuvasının dışında doğduğu için yaşayacak mı?

0|1
    0|0
    • Eğer bir ilgilenen olursa tabi ki de yaşar.

• "Balkon da yetişmiş balkon çocuklarının lafları ile konuşmayın." cümlesi ile kişiliğe saldırdığın için dediğin hiçbir şeyi ciddiye almıyorum.

• Saldırmak mi? Yok daha neler. Neresi kişiliğe saldırmakmis bunun? Ben var olan bir kavramı dile getirdim hepsi bu. Sen bunu farklı algılamış isen bu senin sorunun.

• Güzel paylaşım.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşım senin amacın ne adam altı üstü bir soru sormuş atarlanıp durmuşsun yazdıgın metin boyunca bu tür dini konulardada kendini aferdersiniz bir bok zannedenlere uyuz oluyorum internetin başında adam hafız hoca kesilir cuma vakti götünde pireler uçuşur herkezin dini imanı kendine git din dersini başka yerde ver burada paylaşım yorum yapanların hepsi belli bir yaşa gelmiş neyin ne oldugunu bilen insanlar..

aşagıdaki konuşmadan bahsediyorum..

0|1
    2|3
  • link

Bunu bu çocuğa yapan kim?

Bunu yapana ne edelim?

0|0
    0|0
  • elime dogdun bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Norotransmitter'lar bunun icin var zaten.

0|2
    2|1
Yükleniyor...