Bu rüyanın anlamı nedir acaba?

çok yakın bir arkadaşım vardı 3 ay falan çok yakın konuştuk ilk tanıştığımız zamanlarda birisiyle çıkmaya başladı neyse işte aramızdaki olay farklı artık konuşmamaya başladık ben ona sevmediğimi hissettirdim sonra küstük ama 3 ay geçti ou çok özlediğimi hissetmeye başladım ilk başlarda hep kafasını çevirirdi şimdi hep bakıyor okulda konuşma fırsatı yaratmaya çalışıyorum ama olmuyor neyse bugün bir rüya gördüm o erkek arkadaşımla kız arkadaşı bizim oraya gelmiş herkes bana haber veriyor bende onları görmek için koşuyorum ama yol çamurlu tümsek tümsek birikintili birikintili çamurlar falan arada kuru yere basıyorum sonra hızlı geçiyorum yolu eve ulaşıyorum ayağımdaki çamuru temizliyorum bu rüyanın anlamı nedir arkadaşlar iyi birşey mi

Güncellemeler:
evet o yakın arkadaşımdan hoşlanıyor seviyor gibi birşeyim farklı birşey oldu ama olayın önemi yok rüyanın anlamını merak ediyorum :D
neden kimse yorumlamıyor ya :S
kızlaar
heyyyyyyyyy

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İçimizde rüya tabircisi olduğunu sanmıyorum , 3 ay geçöti ve onu özlediğini hissetmeye başlamadın , 3 aydır ilişkin olmadı ve az da olsa sana mutluluk veren şeyleri kafanda canlandırmaya başlayınca tek seçenek o göründü..

1|0
    0|0
    • aynen öyle bunu bende biliyorum :S

• Dün biz maçı izlerken o kadar çok güldük ki adamlar cafeyi boşaltıp gitti.. Çok komik goller attık cidden şaka gibiydi.. :) Kendine zarar veriyorsun ama , olmayacağını bildiğin birşey için hırpalanıyorsun...

• olacak diye ümit ediyorum ama boşuna hırpalanıyorum evet :S geç oldu ama :D ibb maçıda süperdi 4-3 ...çocugu aziz yıldırım :D

• 3vakte kadar çamur banyosu yapıcan:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...