Kendi resmini koymadan başkalarının resmine laf edenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben nasılım diye açılan soruların cevaplarını kassetmiyorum alakasız bir soruda laf atmak için yapılan bir cevaptanbahsediyorum daha kendi tipini gösterrmeye cesareti olmadan başkasını eleştirmek kötülemek daha mı kolay geliyor?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• öz güven eksikliklerini bastımaya calısıyorlar

1|0
    0|0
    • katılıyorum

• üstüne alınıcak kişi kendini biliyor her zaman :) neyse her şeye aatlamamayıda öğren bence gözümmüş konuşmaya tarzına bak

• hişşş kıza benzeyen

ros musun tavuk butu musun nesin

çapsız çember , neyin kafasını yaşıyosun sen , kimin elemanısın :D neoist mi saldı seni tut kızım hesabı :D dikkat et fazla ısırma bize de kalsın hani :D

Erkekler Ne Diyor 17

• cesaretsizlik sadece

1|0
    0|0
  • öküz mod onlar

uyma sen onlara

1|0
    0|0
  • bunun fotoğraf koyup koymamakla veya cesaretle alakası yok bence. kötüleme, laf etme varsa bu zaten bağımsız bir sorundur. fotoğrafını koymuş olması kişiye eleştirme, kötüleme hakkını doğurmuyor.

2|0
    0|0
  • "dinime küfreden müslüman olsa" gelir akla

1|0
    0|0
  • sanal alemin eb büyük kötü yönü bence sosyal hayatta elde edemediklerini burda elde etmiş gibi kendini bişi sanıp hareket etmeleri malesef böyle ezik vari bir sanal dünyamız var.

1|0
    0|0
  • Zor anam zor insanların tipiyle dalga geçmek ney lan sitenin yaş sınırı yok muydu?

1|0
    0|0
  • kendi resmini koyabilecek çok az kişi var seni tebrik ederim

1|0
    0|0
  • Burnum ve bıyıklarıma denmeyen bırakılmadı ama kaşınmıştım. :)

1|0
    0|0

• neoist e defol diyen bir insancıkla işim olmayacak.engelle kız beni .pis ezik

0|0
    1|0
    • hak edene derim çok istiyosan senide engellerim alttan aldıkca bişey sandınız kendinizi yazık

• Sen bakma onlara koy sen resmini =))

0|0
    0|0

• eziğiz abıla:(

1|0
    0|0
  • GG yaz geç boşver..

0|0
    0|0
  • Yorum yok...

0|0
    0|0
  • insanların düşünce özgürlüğü var istediğini söyler hakaret tarzı olmadıktan sonra;)

0|0
    0|0
  • Kendi resmim vardı bir yıldan bari değiştirdim şimdi beni beğenen olmuyordu:(

0|0
    0|0
  • ezik .

0|0
    0|0
  • Kiniyoruz onlari. Pisss...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben insanlarla alay etmeyi sevmiyorum.Bence her insan güzel eğer dikkatli bakarsan.Bir de dışımız sadece ilk sunduğumuzdur.Dışımız içimizin yansıtması olmaya bilir her zaman.Bence bir çok üye burada gır gırı çok seviyor.Ve başkasını küçülterek gir gir yapmak hoşlarına gidiyor

0|0
    0|0
  • Ne diyelim aferin mi diyelim tipini belli etmeyenlerin bir cogu gösterse ezer gecer seni bak o kadar net. Kalkıp buraya fotoğraf koyunca kimse özgüven patlaması yaşamıyo bunu da bil yani.

3|0
    1|0
    • aferim de aferim :D yok fotosunu koymadığı halde başkasına hakaret derecesinde kötü eleştiride bulunmayı kassettim

• fotoğraf koymayı bir cesaret göstergesi olarak algılamıyorum sokakta da kimse kese kağıdıyla dolaşmıyor resim bana ait bu arada

0|0
    0|0
    • hyr fotoğraf koymayıpta başkasına hakarete varıcak şekilde yorum yapmak ki oda başka birisinin sorusunda cvb vermişken sadece gördüğü için anlamadınız üzgünüm

• eleştiri ile hakaret etmek zaten ayrı bir şey hakaret ederse şikayet et engelle geç o tip insanların hakaret etmesi için ille de fotoğrafa gerek olmuyor

• haklısın

• Tipine bakmadan ozguven zicanlarla egleniyorum.

3|1
    0|0
  • Resim değil fotoğraf.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf koymayanların tipini göstermeye cesareti mi yok yani?

0|0
    1|1
    • nisanım böyle kafası olanlar bu kafayı nerde yaptırdıysa bende orda yaptırcam ahaha

• sorum o değil ki alakasız bir yerde sırf karşı tarafı kötülemek için yapılan bir yorum bunu sormama nedne olmuştu neogist 2 defol

• yok Nisan olay öyle değil , fotosunu koymayan tipsiz değil , meraklı kız öyle demek istemedi , sen parazitleri duyma ;)

• Fotoğraf koymamak özgüven eksikliği yani. İlginç

0|0
    0|0
    • hyr koymadığı halde başkasına laf etmek özgüven eksikliği

• insanların tipiyle dalga geçmek yanlış. hiçbirimizin seçimi değil kaşımızın gözümüzün nasıl olacağı. kulak asmayıver

• resmim olmaması o kişinin kıçıma benzemesini engellemez:)

0|0
    0|1
  • Bana ne!

0|0
    0|0
  • sanırım öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...