Alt bacak için egzersiz ne yapabilirim?

Alt bacak kalın benim kemikten mi bilmiuorim boyumda kısa yaa alt bacak egzersizi var mı inceltmek için bir de trigliserid yüksek sizce yağ oranı felan fazla mi vücuduma göre 157çıktı 150 den fazla trigliserid

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Derini tut kalınsa yağdan dolayıdır. Kardiyo ve sıkılaşma hareketleri yapabilirsin. Beslenmene dikkat et. Kötü besleniyor olabilirsin. İp atla bol bol.

0|0
    0|0
    • Evet tuttum ve kalın alt bacak ama benim bileğimde kalın ayak bileği anneminkinfen kalın misal valla önüme ne gelirse onu yiyorum Allah ne verdiyse evde ne olursa :/ yani trigliseridm yüksek cikti mesela sivilce hapı kullanıyorum bana doktor yağlı hamur işi yemem dedi ama ben :D annem yağlı yapıyor yiyorum hatta cips aldım yedim çikolata aldım şimdi gidecem inşallah daha da yükselmex :/ bir de ben şekersiz yapamıyorum yaa cidden şeker yemiyijce sanki bişey yemiyorm gibi hissediyorum ya da ekmek yemeyince sanki bişey yemiyo gibi boyum da 1.54 acaba ondan mi alt bacak kalın bilmiyorum kemik de kalın galiba kilom ölçtüm 49.2 çıktı spor salonuna gidicem ama ekonomik koşul nedeniyle gitmiyorum o yüzden bir de göbeğim var baya :/ öyle yani

• Şimdi bir dkk bak anlık foto atatım sna özelden bpyle yani ama aynada ince gosteriyo sanki

• AttıM özelden mesaj

• bir goster bakim bacaklari pekde kalin degildir ocd yapam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...