Çok uzun olcak ama.... bir bakıverin.

nerden başlayacağımı bilmiyorum. kızlardan da erkeklerden de ciddi yorumlar bekliyorum. onu çok seviyorum ve ciddi düşünüyorum, onun da beni sevdiğine eminim. çok iyi anlaşıyoruz, herşeyi birlikte yapıyoruz ve gerçekten çok mutluyuz. ama ciddiyet konusunda biraz dertliyim... gerçi ailesiyle filan hatta akrabalarıyla bile tanıştırdı ama bu zamanda aileyle tanıştırmak pek bir şey ifade etmiyor bazı insanlara göre ve bazı erkeklerin bazı şeyler için ailesini kullandığını da biliyoruz. üstelik ben ailemle tanıştırmadım, sadece sevgilim olduğunu ve sevdiğimi biliyolar.. neyse.. bir yandan onu çok sevdiğim için hep yanımda kalsın, artık bir şeyler belli olsun istiyorum, diğer yandan da arkadaşlarım ve ailem, onunla düşünüp uğraşmamı ya da ciddiyet yoksa ayrılmamı söylüyor.. daha 22 yaşındayız. evlilik olmasa bile sözlensek nişanlansak herşey sonra gelir zaten diye düşünüyorum. ama konuyu ona açamıyorum. konuyu ben açmadan, böyle şeyleri düşünmesini nasıl sağlarım ki? kafeslemeye çalışan tiplerden değilim. ama anlattığım gibi hem sevgim hem de çevrem bir şekilde tepki gösteriyor buna... ne yapmalıyım, kafam çok karışık..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiline geleceğimiz hakkıda ne düşünüyorsun.. diye fikirlerini almalısın yani nasıl bir gelecek hayal çizdin kendine diyebilirsin..Ben ilişkimizi biraz ileriye taşımayı düşünüyorum seni aileme tanıtıcam ama senin bu konuda ileriye dönük fikirlerini almak istiyorum diyebilirsin ..

0|0
    0|0
    • ailem ciddi düşünmeden tanışmak istemiyor ki.. ona da bu konuyu açıp evlilik meraklısı gibi görünmeyi istemiyorum, ne yapcam bilmiyorum ya..

• Öyle düşünemessin iyi ben krşımdaki bana gelecekle ilgili bir atak yapmamı söylesin bnde VAYBE KIZDA bizi kapmaya çalışıyo evlilik meraklısı diyeyim .. ama senle gzip tozmayı öptürmüyor diye trip atmayı da ihmal etmiyeyim.. Herkez bir olmak zorunda değil senin ve ailen çevren için bu işler ciddi yürüryorsa sende öyle davranmalısın yoksa yol vereceksin okadar

• haklısın işte hem seviyorum hem istiyorum hem konuyu açamıyorum hem de ailem baskı yapıyor. arada kaldım :/ bırakmak istemiyorum onu :/

Erkekler Ne Diyor 2

• böyle düşünmen hak verilir bir durum. sonucta ilişkiler bir ciddiyet üzerine başlar. fakat her ilişki evlilikle sonuclanacak diye bir durum söz konusu değidir. şuan birbirinizi tanıma dönemindesiniz. sen diyorsun kapaklama derdim yok diye ama ne bu acele be ablacım. bekle karşında ki insanı daha iyi tanı. onun da seni tanımasına musade et. ki o seni tanıyınca zaten beklentini farkedecektir. yani senin birşey yapamana gerek yok. sadece seni tanımasına fırsatı ver.

0|0
    0|0
    • 1.5 yıldır birlikteyiz? yaşamadığımız şey kalmadı.. tanıma gibi bir durum çok ortada :/

• haklısın.. :/ ama ne bileyim ya o kadar arada kaldım ki sanki ne yapsam olmayacakmış gibi hissediyorum.

• yanlış anlama ama sen 1.5 yılda yol katedemediysen uzatmanın manası yok..

• bence akışına bırak. eğer böyle birşeyi şu anda düşünüyor olsaydı sana zaten bunu sözleriyle falan belli ederdi. demekki düşünmüyor ve bunu düşünmeyen erkeğe bu konuyu açtığında ise bir tepki ile karşılaşabilirsin bence. biraz zaman ver.

0|0
    0|0
    • evet ama ailemdn arkadaşlarımdan devamlı bu şekilde yorumlar alırken ben çok yoruluyorum.. hani böyle düşünsün istiyorum..

• peki ya hiç düşünmeyecek biriyse o zaman ne yapacaksın ki. kusura bakma deyip çekip giderse napcan

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen açmamalısın konuyu. Onun açması lazım

0|0
    0|0
    • evet.. ama nasıl açtırabilirim ki ? bu gidişle böyle olcaz biz.

• Önce ailene daha çok erken olduğunu ve onu tanımaya çalıştığını ve halen emin olamadığını söylesen daha iyi olmazmı?

1|0
    0|0
    • iyi de ben eminim.. ve onu kendimi tanıdığım gibi tanıyorum... aileme erken diyorum ama o zaman böyl vakit mi kaybedeceksin diyorlar. ablamdan ağzı yandı onlarında.. bir bakıma onlar da haklı. eğer bu kadar sevip ciddi düşünürken 1-2 yıl sonra ayrılsak ne olcak? hem aşk acısı hem de 3 yılımı kaybetmiş olcam.

• Ben teşekkür ederim , sonuç ne oldu?

• uygun zamanı bekliyorum henüz :)

Yükleniyor...