Sevgilimin annesiyle tanışalı çok olmadı. Anneler gününde aramalı mıyım?

bir ay olmadı tanışalı. aslında telefonu da yok bende. erkek arkadaşımdan annesinin numarasını istesem anneler gününü kutlamak istediğimi söylesem nasıl olur? ya da hiç kalkışmasam mı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç defa yazdım sildim doğru düzgün bir cevap bulamadım ya bırak allah aşkına 1 ay olmuş daha ne gerek var .. daha önce tanışıyor konuşuyor olsan neyse..ben kaynanamla bırak kutlamayı yüzünü görmek istemiyorum sen daha 1 ay olmamış :DD

1|0
    0|0
    • anlaşıldı senin derdin :D kaynanayı sevmiyon :D

• hayırlısı olsun:)

• aynen siz iyi olun yinede herkez aynı değildir.. ama bazı anneler tık tıkıdır ne bu 1 ayda diyede söyleyebilr buda eksi bir bakış olur senin açından

Erkekler Ne Diyor 8

• valla annem aradı gecen gün. sevgilinin annesine hediye al dedi. bende sevgilim sana aldı mı ki dedim. annem de alır heralde dedi.. yani kadın bekliyormuş.. erkek anneleri böyle işte. almazsan eksi puan alırsın. bizim hatuna anlatamadım gitti.

1|0
    0|0
    • yani arasan da olurr.. benim kafa annemin hediye bekleyişe gitmiş :)

• tabii tabii. yüz verme fazlaa :P

• :D:D

• bence kalkışma. ben anneme çaktırmadan sordugumda " bu ne laubalilik" demişti :D

1|0
    0|0
  • bence sevgilin aracılığıyla kutladığını söylesen daha iyi olabilir

1|0
    0|0
  • aramalısın tabi

1|0
    0|0
  • :D galiba aramak zorundasın kendimi düşündüm de :S

1|0
    0|0
    • yeni tanıstık ya ondan çekiniyorum biraz

• rica ederim :)

• :))

• kutla gitsin. ufaktan gözüne girersin

1|0
    0|0
  • Biz bunu cevaplamadıkmı 2 saat önce nolmuş yorumcular..

0|0
    0|0
    • millet kaynana sevmiyor demişsin hatta ben artıladım cevabını:)

• AYnen okumamıştım ayrıntıyı başlık aynı ama ..

ozaman sana cevabınıda verelim

• ver bakalım :)

• çiçek al hatta

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Insanlar tanimadiklari annelerin bile o özel gunlerini kutluyorken nezaketen,

sizin sevgilinizin annesinin anneler gununu kutlamamaniz durumu biraz kaba bir hareket olacaktir diye dusunuyorum. Ustelik tanisiyorsunuz. Geyik yapmak icin aramiyorsunuz ya.

Laubalilik mevzusuna gelince de,abartmadan sade bir sekilde kutlayip birde hal ve hatrini sorarsiniz. Iyi gunler dileyip vedalasirsiniz.

Böyle bir hareket hangi erkek annesinin hosuna gitmez ki diye dusunuyorum. :) Bence cekinmeyin,ayip birsey yapmiyorsunuz. Tam tersi.Guzel ve cagimiz gencligine kiyasen olgun ve sevimli bir davranis sergilemis olursunuz.

1|0
    0|0
  • bence hiç gerek yok.

1|0
    0|0
  • arayabilceksen ara.

1|0
    0|0
  • Ben arardim sevinir bence :)

1|0
    0|0
    • aslında hediye alıp gitmeyi düşündüm ama o kadar samimiyet fazla sanırım şu an için. sevgilim uzak şehirde çalışıyor. yalnız da olma :( arasam daha iyi dediğin gibi sağol:)

• Rica ederim canım :D

• :D:D

• Ben yalaka bu oğlum bırak şu çikini derdim:D

1|0
    1|0
    • senden iyi cadı kaynana olur :D hahaha

Yükleniyor...