Kapat

Şu 1 cümleyi yorumlar mısınız?

' Gün gelir hiç bitmesini istemediğin günlere, keşke hiç yaşamasaydım dersin '

2 yorum çıkıyor:

1.si; Biriyle çok mutlusunuzdur ama mesela gün gelir ve o kişinin böyle güzel günler yaşanmayı hak etmeyecek biri olduğunu anlarsınız. Pişmanlık duyarsınız.

2.si; Biriyle yine çok mutlusunuzdur ama bir gün onu kaybedersiniz ve çok acı çekersiniz. Keşke o günler hiç yaşanmasaydı da şu an bu acıları çekmeseydim dersiniz. Yani unutamamak.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke yaşamasaydım demem... İlk çıktığım bir kızdı. 3 yıl sürdü çok değer verdim , yalan söylemedim, aldatmadım 3 yıl gözüm hep ondaydı dokunmadım bile ciddi düşünüyorduk, benimle çıkmadan önce sorunları büyüktü ,benimle hayat bulmuştu, sonra ne oldu dersin ÜNİDEN sınıf arkadaşı hemde kendinden 23 yaş büyük adamı tercih etti bni aldattı yalanlar söyledi oysaki hep inanmıştım yani keşke yaşamasaydım demiyorum tecrübe edindim ( HAYAT TECRÜBELERDEN İBARET) adam tek taş pırlantada almış adam zenginde tabi :))))) Benim gibi bir insana mutluluklar dilemek düşer herkez kendi karakteri ile kalır arkadaşım... Tecrübe edinerek yolumuza devam etmeliyiz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen. 2 anlamıda var dediğin gibi. 2 side aynı kapıya çıkıyo sonuçta. sadece nefretkemi söylemiş acaba diye soruyosun galiba. olabilir kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Keşke o günler hiç yaşanmasaydı da şu an bu acıları çekmeseydim dersiniz. bu bence doğru değil sırf acı çekmemek için güzel günleri yaşamamış olmayı dilemek bence nankörlük

0|0
    0|0
  • gün gelir kendinden çok seversin ama sonunda acı gerçeği görürsün ve hiç yaşamasaydım dersin.

0|0
    0|0
  • senın yasadıgın hangısı oldu senı yıkan neydı

0|0
    0|0
  • Ben 1. anlama katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya da geçmişte öyle doyumsuz bir mutluluğa kavuşmuşsundur ki, bugünün seni tatmin etmiyordur, seni hep geçmişin anılarıyla yaşamaya mahkum ediyordur.

0|0
    0|0
  • 2. söylediğin bana hiç mantıklı gelmedi seven bir insan yine olsa yine yaşardım der bence keşke yaşamasaydım yerine.. bu cümleyi kuruyorsa kesinlikle pişmanlık vardır hani onu tanıdığına falan pişman olmuştur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...