Apple hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mevzuya sadece aypon :) olarak bakmayın , hani 5 i falanı fistanı çıktı ya , sadece o değil , adamlar kendini aşmış :) tabletleri , leptop ları ve pc leri , artı adamların yaptığı pc , diğerlerinkin den farklı , ünlü dj ler falan kullanıyo neyse

Zenginin malı fakirin ağzını yorar :) kısa kesim

Siz ne düşünüyorsunuz bu apple hakkın da

link

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• hocam kendim 4'ü kullanıyorum da açıkcası o kadar da güzel olduğunu üşünmüyorum. müzik atmam gerekiyor atamıyorum resim göndermem gerekiyor gönderemiyorum bu özellikler telefonda tamamen iphone üzerinde kısıtlanmış sadece iphoneler arası yapabiliyorsun bunları. birde kapanma sorunlar çıkıyor telefonlarda iphonede onun çözümü yok telefon çöpe gidiyor.

ANLAYACAĞINIZ TUŞLU KAMERASIZ TELEFONLAR EN POPÜLERİ :D kavga edersin fırlat telefon kırılmaz adamın kafası kırılır :D yeni nesilleri dene elinden düştü mü gidiyor :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 10

• Telefonda işe yaramaz samsung serilerinin hep gerisinden geliyolar ve kısıtlı bir cihaz telefonda vede ios marketi ücretli.Ama öteki ürünlerde eyw hakkını yememek lazım.Telefonda verilen paraya yazık derim android 4 basar bende s3 var antuda 5 le kıyasladık benim tel rootlu fark attı ki s3 den bashediyorum gerisini sen düşün.S4 htc one cıktı çok gerideler ios.

0|0
    0|0
    • aynen telefonlarına katılıyorum ama tableti dehşet yapmışlar ve pc leri 11 bin tl ye kadar çıkıyo ki genelde dj ler falan kullanıyo .

• Tüm ürünlerinin baştan aşağı kalite ve son teknolojiden oluştuğunu düşünüyorum. Başlı başına bir dünya markası gerçekten ve her zaman için öncelikli tercihim :)

0|0
    0|0
  • Şimdi bir Linux kullanan gelse seninle sayfalar dolusu tartışırdı.. :) Teknolojide bile pahalı kullanım olmalı mı? fiyat performans verimi ne olmalı? ilk kim buldu da oldu? gibi hakim konular vardır..

Sen diyeceksin ki ama mac bu hacı görsel efektler falan ne diyorsun sen? Mac bu bak heceleyeyim mi M-A-C.. Linux kullanan diyecek ki ben onu beleşe eski makinada compiz fusion olarak kullanıyorum.. Değişir ne aradığına bağlı.. :)

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum ya ayponu resim ve vioların tarihi yok bluetooth v.s gibi işe yaramaz bence değiştirmeyi düşünüyorum acilen

0|0
    0|0
    • telefonlarını bende sevmiyorum , arkadaşım da vardı , bana şey gibi gelkdi , hani sanki hiç bir cacık yokmuş da sadece adı var işte aypon :)

• Apple'ın ürünlerini kullanmayan elbet, boş iş adı altında toplanacaktır. Apple devdir, yaptığı her ürünün hakkını sonuna kadar verir, memnun edicidir.

0|0
    0|1
  • Apple gerçek kalite

0|0
    0|0
  • ipod classic / ipod nano / ipod touch (hemen hemen tüm serisi)

iphone 3GS - 4S

ipad mini

bunların hepsini kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim.

tek kelime ile mükemmel...

0|0
    0|0
  • Beyaz Gri Siyah renkleri dışında başka renk kullandığını görmedim.

0|0
    0|1
  • Kalite istiyorsan Apple!

0|0
    0|0
  • bence androıd kesinlikle çok daha iyi ve yazılım desteği daha fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...