Beşiktaş'ın Eren Derdiyok için yaptığı teklifi nasıl karşılıyorsunuz? Sizce aranan ?

Kasımpaşa Kulübü, Beşiktaş'ın Eren Derdiyok için resmi teklif yaptığını açıkladı. Gomez'in boşluğunu doldurmak için bu teklifin yapıldığı söyleniyor? Sizce bu boşluğu doldurabilir mi? Gerekli isim mi ? Yeterli olur mu? Ben Gomez den doğan boşluğu dolduracağına inanmıyorum Beşiktaş da fiyasko bile olabilir bu isim gelirse Cenk bence ilk 11 için öne çıkan isim olur böyle bir kadroda siz nasıl düşünüyorsunuz?

0|1
1|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eren Derdiyok Cenk TOSUN olmasaydı alternatif olabilirdi ama alternatif var zaten alternatifin alternatifi olmasına gerek yok bence :S

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu fbli ve gsli arkadaşların Beşiktaş i benden iyi takip etmesini takdir ediyorum. Ben bile daha duymadım boyle bir teklifi. Gomez in yerine düşünülen isimler arasında Eren yok. Eğer alınırsa da kulübeyi güçlendirmek için alınır. Eren Gomezin yerini dolduracak oyuncu değil

0|2
    0|1
    • Beşiktaşı genel takip etme değil lig tv de haberlere bakarken karşıma çıktı kulüpten resmi açıklama geldi Beşiktaş tklif yaptı diye ama Kasımpaşa kabul eder etmez belli olmaz gereksiz alınganlığa gerek yok gereksiz fanatikliğe hiç gerek yok sadece alınırsa Gomez in yerini bırak Cenk Pektemek gibi isimleri bile zor keseceğini düşünüyorum sizinde görüşlerinizi merak ettim bu transfer illa gerçekleşcek diyed ebir durum yok.

• Ben fenerliyim knk insallah transfer yapamazsıniz zaten vitor gucumuzu iyice dusuruyor. İyi transfer yaparsanız naparız😂

• @annankofi insallahla masalllahla olmuyor reis bekleyip göreceğiz :)

• yaptı mı derdiyoka teklif :D çok komik valla çünkü geçen sezon eren derdiyok bu kadar koştugumu hatrlamıyorum diye açıklama yapmıştı, burda bjk liler şika ve para aldığını söylemişlerdi ve hatta fenere transfer olur artık falan diyorlardı :D bak allahın işine öyle diyenler bugun ne düşünüyor acaba :D bence iyi futbolcu doğru yerde oynatıldımı ve uzun toplara iyi kaçıyor persete iyi yapıyor adam günündeyse yorulmak bilimyor öyle bir oyuncu ama gomez falan demişsin onn yerini doldurmaz tabiy kii
    www.hurriyet.com.tr/eren-derdiyok-ben-bu-kadar-yoruldugumu-hatirlamiyorum-40081265

0|1
    0|2
    • Kasımpaşa kulübü yalan konuşmuyorsa resmi tellif yapılmış evet haberide lig tv den duydum okudum zaten :) Derdiyok fena oyncu değilde Cenk Pektemek var o kalitelerde Gomez ayarında Cl için yeterli oyuncu değil bence ligde bile bu transfer olursa Cenk oynar gibi geliyo diğer konuya ise değinmeyeceğim oluyo diyelim böyle şeyler :D

• Beklenen oluyormu ney - ler gelmeye başlamış :D

• :D olsun sıkıntı yok

• Eren Derdiyok, Cenk Tosun'u bile kesemeyebilir. Daha üst düzey bir golcü lazım. Bir zamanlar dünyaca ünlüler arasında yer almış ve düşüşe geçmiş adamlar ilaç olabilir.

Falcao vs..

0|1
    0|1
  • Gomez çok ekstrem şartlarda geldi bize. Onun gibisi zaten gelmez.

0|1
    0|1
  • Hayır, yeterli olacağını sanmıyorum. Daha iyi futbolcular alınabilir.

0|1
    0|0
    • Maddi boyutta önemli ve ülkede yaşananlar kimi oyuncuları Türkiyeye gelmeme düşüncesine itebiliyor. Gomez boşluğu Derdiyok ile dolmaz.

• Eren çok kaliteli bir futbolcu, kasımpaşayla oynadığımız maçlarda bize kök söktürdü, Şenol hocanın elinde parlar iyice, bence alınsın ama Bony gibi bir forvette şart bize

0|1
    0|1
  • Hiç olmadı bu

0|1
    0|0
  • Cenkin yedeği olur anca adam gibi birini alsınlar gomezin boşluğunu dolduracak

0|1
    0|0
  • Gomez beleşçi diye tabir ettiğimiz top süremeyen çalım atamayan bir futbolcuydu. Onu gol kralı yapan da hem fırsatçılığı hem de arkasında Q17 Töre Oğuzhan gibi oyuncuların bulunmasıydı. Birebirde daha kuvvetli daha fırsatçı bir golcu diye düşünüyorum kendisini.

0|1
    0|0
  • Mario Gomez'in yerini dolduramaz gibi geliyor.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş kendi gibi adamlar buluyor. mesele hedef. nedir o hedef uefa ise tamam lig ise tamam ama şamp. ligi çeyrek finali ise hayir.

0|1
    0|0
  • Cenk varken ona gerek yok, yedeği olabilir belki. Bence Gomez gelmiyorsa onbirde olacak kişi Cenk'tir.

0|1
    0|0
  • pek takip etmiyorum ama iyi diyorlar

0|1
    0|0
  • Olabilir değerli bir futbolcu.

0|2
    0|0
  • Eren Derdiyok, Cenk Tosun'u bile kesemeyebilir. Daha üst düzey bir golcü lazım. Bir zamanlar dünyaca ünlüler arasında yer almış ve düşüşe geçmiş adamlar ilaç olabilir.

Falcao vs..

0|1
    0|1
  • Gomez'in yerini dolduramaz.

0|1
    0|0
  • Cenk de Mustafa da Eren'den daha iyi. Umarım almazlar.

0|1
    0|0
  • Balotelli iyidir

0|1
    0|0
  • Eren'i alacağına Nobre'yi alsaydı daha iyiydi

0|1
    0|0
Yükleniyor...