Sevgilinizle ayni futbol takimini tutmak onemlimi?

Ayni takimli olalim beraber mac izleyelim diyenlerdenmisiniz.

Rakip takimda olabilir fark etmez diyenlerdrnmisiniz?

• Evet ayni takim
    49% (17)36% (17)41% (34)Oy Ver
  • Fark etmez
    51% (18)64% (30)59% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
33|51

En İyi Erkek Görüşü

• Onun için tuttuğum takımın maçına gitmem.

Onun sevgisini daha çok hissedebilmek için bizim takımın maçı varken televizyonu kapatır onunla zaman geçiririm.

Onun geçireceğim 1 saniye zamanı tuttuğum takımın binlerce şampiyonluğuna değişmem.

Onun gülümsemesini 1 kere daha görebilmek için kombinemi yakarım.

Onun yalnız kalmaması için takımımı yalnız bırakırım.

2|0
    0|0
    • Sevdimmi tam sevenlerdensin

• Aynen katiliyorum ama bazsi fanatik bu konularda net dusunuyor

• Herkesin kendine göre yolu var. Bazı kadınlar bunu kabul ediyorlar.

İnsan hayatta 1 kere, en fazla 2 kere sever. Öyle özel birini bulmak kolay olmuyor. Öyle birini kaybetmeyi riske eder misin ?

Ben o hatayı yaptım ve ne demek olduğunu biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 50

• aynı olursa beraber izleriz maçları, farklı olursa evde derbi yaparız napalım şimdi eğlenceli hale getiririz durumu :)

3|0
    0|0
  • Ben aşırı fanatik değilim o da aşırı olmadığı sürece sıkıntı yok. Ha o da olursa eğer Rövanşı başka türlü alırım :p

1|2
    0|0
  • Kız arkadaşım Fenerbahçeli,Ben De Galatasaraylıyım..

Pazar Günki Derbi İçin İddaaya Girdik Kim Kazanırsa Onun Tarafına Geçecek..

Takımıma Güveniyorum Lakin Şöyle Bir Durum Var;

Lisede Benim Durumla Aynı Arkadaş Vardı Ve Aynı Durumda İdaaya Girdiler Fener Kazandı Bir Anda Koyu Fenerli Oldu [İbne :D ]..Bende Laf Ettim Ne Biçim GS'lisin Falan Filan..

Ve Dediklerim Hep Başıma Geliyor :D

İnşaallah Olmaz Ya :)

1|0
    0|0
  • ne alakası var takım olsa ne olmasa ne :)

2|0
    0|0
  • farketmez. nasılsa zamanla kendi isteyecek bizim takıma geçmeyi...

2|0
    0|0
  • Fark etmez

1|0
    0|0
  • Yani sevgiliyi ona göre seçmek aptallık olur-da

Şimdi fenamı olur maç izlemeye ben üzerimde sarı lacivert çubuklu, o sarı lacivert çubukluyu geçirip gitsek maç içinde ya da gollerde aynı coşku ve tutkuyu yaşasak :)

Olsa güzel olurdu yani de olmasa da fark yapmaz:)

2|0
    0|0
  • futbolu önemsemiyorsa aynı takımı destekler gibi yapsın hiç değilse, ama tutuğu bir takım varsa değiştirmesin bence mühim olan budur saygı duyulmalı...

2|0
    0|0
  • farketmez yaa. hatta rakip takımlı olsun ki gıcık edeyim :D sevdiklerimi gıcık etmeye bayılıyorum ya:D

2|0
    0|0
    • Benim rkekk arkadasim eskiden gicik edinceyerdi.cimdihi koluna ya da kafasina tak diye:))

• AYnı takımdan olursak güzel olur (:

Olmazsa da sıkıntı değil.

2|0
    0|0
  • Beşiktaşlı adamın Beşiktaşlı hatunu olur.

Ötesi berisi yok.

1|0
    0|2
  • Sevgilimi bilmemde karım fenerli olmaz zorunda ben dünyaya melez bir çocuk getirtemem annede babada öz fenerli olmalı :)

1|0
    0|0
    • :))alemson ya sabah sabah. melez he:)

• Ya sırf bunun için evlilik sözleşmesi hazırlatıp imzalayabilirim o derece ciddiyim, ve inan bana eğer hayır olmaz derse evlenmem :D

• yokya niye fark etsin. hatta fartklı takım tutması bile daha hoş olabilir daha keyifl :)

2|0
    0|0
  • Biz rakip takımın taraftarıyız..Derbide onun takımı kazanırsa o, benim takımım kazanırsa ben üste geçiyorum.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylı olsun İSTEMEM açıkcası diğer takımlar farketmez,...

1|0
    0|0
  • önemli tabi aktivitelere beraber gitmek eğlenmek açısından olumlu

2|0
    0|0
  • farketmez ama galatasaraylı olursa tadından yenmez :))

2|0
    0|1
  • rakip takım olursa daha iyi olur düşünsenize evli olduğunuzda ev içi savaş çıkar çok süper olur...Özellikle kadınları ve triplerini düşünemiyorum "sen git formanla yat uzak dur benden" :D

1|0
    0|0
  • Rakip olmak lazım

derbi heyecanlı gecer :)

1|0
    0|0
  • yok öyle bir şey. misal sevdiğim kız fenerli gsli bjkli olsun adanademirli olsun ankaragücü olsun ama ksk olmasın.

2|0
    0|0
  • faruk yapmaz benim için birbirimizi kızdırırız yenilince tabi tatlı bir şekilde aynı takımlı olsak beraber sevinir beraber üzülrüz.

2|0
    0|0
  • Mümkünse karşı takım olsun:)) Bu tarz konularda didişmek güzel oluyor:)

2|0
    0|0
  • Farklılıklar ilişkiyi çekilci kılar...

1|0
    0|0
  • Hmm..İsterim tabikii ayni takimi tutmak ama illada ayni takimli olucak degiliz..ama ayni takimi tutmak istiyorum şuan öyleyiz ama işler sarpa sariyor bu aralar :)) kader kismet diyelimm...

1|0
    0|0
  • B: Fark etmez

B: Fark etmez

1|0
    0|0
  • Ne zaman İnönünde ailecek kari koca çocuklar formalarini giyip gelmiş hepbir ağizdan bağirdiklarini görsem benimde böyle bir ailem olur inşallah derim hep o yüzden sevgilimle ayni takimi tutmam hiç fena olmazdi ileride hayalimi gerçekleştirmem açisindan :))

1|0
    0|0
  • Fark eder çünkü ben seviniyorsam oda sevinmeli benimle stada gelip sabahlara kadar eğlenebilmeli

2|0
    0|0
  • Takım tutmadığım için sıkıntı yok :) sadece sorana Galatasaray diyorum...

1|0
    0|1
  • kesinlikle rakip takım olmalı :) sürekli tartışmalıyız bence bu maç bizim hayır bizim, o diğer takıma tezahürat yapmalı sen kendi takımına ve maç sonunda gülüp eğlenmeliyiz ne yendik ama veya güzel oynadınız :P

1|0
    0|0
  • Tutarsa daha iyi olur sadece :)

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 33

• o kadar çok özellik varken aynı takımdan olsun diye bir lükse girmek akıl işi olmaz.tabiki aynı takım olursa daha iyi olur ama farklı takımda olsa birbirinin takımını desteklemek için maça gitmekte güzel olabilir:))

2|2
    0|0
  • ooo asla asla aynı takım olmazmsa olmaazz:))

prensip meselesi :))

yokbe çocukmuyum ben takım için adam seçim

2|0
    0|0
  • bana farketmezdi zaten ayrı takımları tutuyoruz . ama o tek hayalinin benimle birlikte aynı formayı giyip maç izlemek maça gitmek olduğunu söylüyor . kırmamak için eşlik ettiğim oluyor içimden galatasaraylıyım ama fenerliyim diyorum artık . yüzündeki kocaman gülüşe değer :)

1|0
    0|0
  • Aynı takımı tutmalıyız

2|0
    0|1
  • Farketmez.

2|0
    0|0
  • hiç farketmez, tuttuğu takıma göre seçmiyorum ki erkek arkadaşımı, önemli olan birbirimize saygı göstermemiz

1|0
    0|0
  • bi takımım olmadığı için farketmez :)

1|0
    0|0
  • Fark etmez

1|0
    0|0
  • Sonuç olarak her şey saygıdan ibaret ikimizde birbirimizin takımını oturup heyecanla izleyebiliriz.

Ben seviyorum diye sevmeli demiyorum sadece ben mutlu oluyorum diye mutlu olmalı.

Ama uğraşmak güzel gel beşiktaşlı yapalım seni demek güzel :))

1|0
    0|0
  • rakip takım olablır ama her iki tarafta sinir bozmadan izlemli.ben galatasaylım ama sevglim fenerbahçeli olablır sorun değil

1|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim erkek arkadaşım gs li :)

1|0
    0|0
  • Farklı takımda olmak daha güzel ... mağlup olunca kızdırmak güzel oluyor :)

1|0
    0|0
  • Gonuller bir olsun

1|0
    0|0
  • Aynı takımda olup maç izlesek güzel olur tabi ama değilse de sağlık olsun olay haline getirmem.

1|0
    0|0
  • Benim için önemli aynı takımı tutmak. Daha iyi anlaştığımızı düşünüyorum futbol konusunda.

1|0
    0|0
  • Neden Fark etsin ki :)

1|0
    0|0
  • fark etmez hiç

1|0
    1|0
  • feneri tutacağıma nefesimi tutar ölürüm

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ,ben fanatik değilim ama yinede başka takım tutan birini istemezdim :)

1|0
    0|0
  • Farkli olsun :)

1|0
    0|0
  • yoo ne münasebet xd

1|0
    0|0
  • Farketmiyor.

1|0
    0|0
  • Fark etmez.. Futbolla çok ilgili biri olsaydım bunun önemi olabilirdi belki :)

1|0
    0|0
  • bence aynı olamanın da ayrı olmanın da tadı ayrı :)

1|0
    0|0
  • Fark etmez

1|0
    0|0
  • Farklı Takım Olması Daha Güzel Olur Eğlenceli Olur :)

1|0
    0|0
  • Çook önemli Balım..

1|0
    0|0
  • Aynı takımlı olsak çok çok iyi olur.

1|0
    0|0
  • futbola ilgim sıfır. umrumda da değil hangi takımı tuttuğu.

aklıma pis bir espri geldi de yapmayım :/

1|0
    0|0
  • farkmaz

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...