Beşiktaş'ın transfer politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş'ın yaz transfer dönemindeki politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
sporseverler soruya
görüşleriniz için teşekkürler

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sosa gitti, gökhan gitti, Gomez gitti. O kadar transfer düşünülürken gittiler eren derdiyok diye birini aldılar. İsmini bile duymamıştım saçma sapan iş yapıyorlar 😤😤

0|2
    0|0
    • Senol güneş yeter yine merak etme. Fenerliyim ama o adam işini harbiden biliyor :)

• fikret orman iyi bir adam ona laf eden oçun tekidir.
      alacaz yine birilerini sabırlı olun az ya lap diye olmaz ya transfer

• @lelalera ne gitmedi ya ben takipten çıktım bile 😂 gittiğini de açıkladı zaten adam

En İyi Erkek Görüşü

• Gomez, Sosa, Töre, İsmail ve belkide Atibada gidecek takımın beyni olarak nitelendirilebilecek isimler yerleri zor dolar Beşiktaş sıkıntı çekebilir özellikle Gomez yönünde.

0|1
    0|0
    • atiba kalıyor sosa belli değil. milandan 4 milyon + luiz adriano teklifi geldi ama reddecekler gibi
      töre zaten çok maç oynamıyordu
      gomezde kendi kalmak istemedi
      ismailin gitmesi koymaz
      atiba kalıyor

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 17

• tam anlamıyla başarılı bir transfer politikası ya da gündem yaratan, sarsan transferler var demek güç, çok ekleme yapamadı, bu na karşın gidenler var özellikle bjk için hayati öneme sahip giden oyuncular oldu, kaleci transferlerini geçen seneden beri anlamak güç, şunu herkes bilmeli sporda temel bir prensiptir yabancı oyuncu almanın anlamı yerli oyuncudan kaliteli olması ve takımı yukarıya çeken olması gerekir bu anlamda yedek oturmak için yabancı kaleci almak ta geçen seneden saçmalıktı, bu senede bir benzerini yaptılar, kendi oyuncularına imza attırmak dışında yeni bir şey görmedim, gönülün transferi iyi tarnsferdir fenerdeki futbolunu aynı şetkilde burdada devam ettitir,

0|0
    0|0
    • O halde fabiano transferini saçmalık olarak görüyorsun?

• Zorundasın demedim zaten , yedeğe alınan yabancı kaleci saçma mi değil mi onu sordum. Gocunacak birşey olmamalı.

• @KurabiYe yabancı olduğu için yerliden daha çok para alırlar hep, yedek oturmak için saçma gelir bana hep, başka liglerde örneğinide bilimyorum bizim ligimize özgüdür buda kesin

• Töreyi bu fiyata kiralamak iyiydi esi benzeri yok , muhtemelen üstüne 12 milyon daha alınarak seneye satılacak
    Gomez kalmak istemedi , satışından Beşiktaş para kazanacak
    Turkiye nin en iyi sağ bekini alıp Beck i de yedeğine koyarak sağ bek sorununu komple çözdü , çünkü Serdar la olmuyordu

Son iki sezona baktığımızda Beşiktaş önemli transferleri 15 temmuzdan sonra yapmış. Bu saatten sonra her an bomba haberler alınabilir

0|0
    0|0
    • Fabri hakkında ne düşünüyorsun?

• @denizliefesi20 gelecek için alındı doğrudur

• fabri 2. kaleci olamaz.
      gomez atleticoya gidecek gibi fiorentinada ucuzdan satmaz 12-15 m olursa süper olur
      bir forvet bir solbek birde stoper bu iş tamamdır
      barcelonadan adriano ile mathieu olur inşallah

• Ne transferi yapmışız?
    Zaten bu sene darbe kisvesi altında saldırı , bombalar patlamalar, daha bir ton olaylar oldu. Korkan korkana yabancılarda.
    Hiç transfer yapılmasın. Direk milyon dolarları alt yapıya kömsünler. Bir kömsünler yaa beni dinlesinler. Bişi kaybetmezler...

0|0
    0|0
  • sosa giderse parayla gidecek 6m dan fazla gelcek gomezden %50 gelcek atiba kalıyo fiko ucuza kaçııyo ama galiba balotelli gelcek forvete

0|1
    0|0
  • Töreyi bu fiyata kiralamak iyiydi esi benzeri yok , muhtemelen üstüne 12 milyon daha alınarak seneye satılacak
    Gomez kalmak istemedi , satışından Beşiktaş para kazanacak
    Turkiye nin en iyi sağ bekini alıp Beck i de yedeğine koyarak sağ bek sorununu komple çözdü , çünkü Serdar la olmuyordu

Son iki sezona baktığımızda Beşiktaş önemli transferleri 15 temmuzdan sonra yapmış. Bu saatten sonra her an bomba haberler alınabilir

0|0
    0|0
    • Gökhan töre gelecek satılamazsa bjk büyük bir silahını bir yıl kullanamamış olucak

• OHAL varken ülkeye hangi yabancı gelir? Burak'ı Fernandao'yu gol kralı yapan teknik adam USTA Şenaol Güneş var. Yıldıza ihtiyacımız yok. Yıldızlaştıralım seneye Avrupa'ya göndeririz. Töre gibi. Yerine de 92'li 94'lü bir adam alabiliriz. Bence uzun vadede taktir edilmeli

0|0
    0|0
  • Yerlilerle de başarılı oluruz biz ;-)

0|0
    0|0
  • Sosa da gitmez umarım. Normal buldum, çok iyi sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Bu sene ait oldugu 3. lük koltuguna oturur

0|0
    0|0
  • kan kaybetti ama şenol hoca yoktan yine var eder

0|0
    0|0
  • Örnek alınmalı

0|0
    0|0
  • gardaş gomezin gidişi kötü oldu ıraya transfer gelecek ama bence falcao gelsin

0|0
    0|0
  • Darbe beşiktaşa vurdu.

0|0
    0|0
  • O degilde fener tüm transferlerini bitirdi darbe oldu gs ve bjk ye oyuncuda gelmez arık 😂😂

0|0
    0|0
  • böyle devam etmeliler ama hiçbirinde tam düzgün politika yok

0|0
    0|0
  • bu sene başarılı olamaz beşiktaş

0|0
    0|0
    • oluruz çok rahat oluruz. bir forvet bir sol bek bir stoper iş bitti

• ulan eto gelse bizde 30 rahat atar antalyada 20 atan adam

• sosa gitmez bence göndermezler. 8 milyon istiyor takım giderse gelir biri dünyada tek sosa mı var

• Şenol Güneş işini biliyordur sıkıntı etmeyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...