Yüzme mi yoksa fıtness mı kilo vermede etkilidir?

arkadaşlar merhaba

hayatımı düzene sokmak, kilo vermek, kaliteli zaman geçirmek ve spor alışkanlığı edinmek amaçlı spor salonuna yazılmaya kadar verdim. kilo vermem de lazım fit bir vücuda sahip olabilmek için. sizce yüzme mi daha etkili yoksa fıtness mı? tecrübeleri olan arkadaşlar paylaşabilir mi?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• tavsiyem koş ip atla yüz günlük çemberde devam et 1 hafta sonra gör ne oluyo

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo vermek istiyorsan fitness.. Kilo verdikten sonra ise yüzmeya basla. Fitness zayiflatir yüzme vücudu şekillendirir

0|0
    0|0
    • biri diyor ki yüzme zayıflatır ftness şekil verir diğeri diyor ki fitness zayıflatır yüzme kilo verdirir :/

• teşekkürler bilgilerin için

• Rica ederim canım :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Yüzme kardiyo için en etkili aktivite yöntemidir. Ancak fitness ile de desteklenebilir fazla yüklenmemek şartıyla...

0|0
    0|0
  • İkisi de

0|0
    0|0
  • diyet.

0|0
    0|0
  • bak ben şu şekilde yapıyorum kardiyo ve ısınma amaçlı yüzemeye gidiyorum 45-60 dk arası sonrada fitness antremanı yapıyorum ve ardından da karın egzersizleri

0|0
    0|0
  • Kardiyo

0|0
    0|0
  • Yaktığın kaloriye göre ama adı üstünde fitness

0|0
    0|0
  • İkisini bir arada yürütebilirsen süper olur çünkü yüzme omuzları dikleitirir dümdüz yapar fitnessde toplarlanmı iyi fiziğe kavuşmanı sağlar

0|0
    0|0
  • Yuzme daha iyi 👍

0|0
    0|0
  • Yüzme tabiki bir milli olarak bana güven :)

0|0
    0|0
  • iksini aynı anda yap

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Yüzme daha zevkli hem etkili mukemmel bir vucut vaad eder ama kısa sürede istiyorsan fitness

0|0
    0|0
  • Yüzme zayıflatır fitness zayıflamış vücudu şekile sokar kendimden biliyorum benim dediğimi yap bak :)

0|0
    0|0
  • Tabi ki yüzme tüm kasların hareket ettiği için ilerde fıtık riskin de olmaz hen daha zevkli ben ikisini de yaptım zamanında ama yüzmeye hala devam

0|0
    0|0
  • Aslinda biraz da vucut tipine bagli ama genelde yuzme kilo verme fitness da vucut sekillendirmede etkilidir

0|0
    0|0
  • Ben yıllardır yüzme kurslarına gidiyorum hem yüzmeyi seviyorsan eğlenceli hem de tüm kasların çalıştığı için çok iyi kilo verebilirsin 👍🏻👍🏻👍🏻😊😊😊

0|0
    0|0
  • Yüzme daha etkili

0|0
    0|0
  • Yüzme, fiziği de düzeltiyor hem.

0|0
    0|0
  • Yüzme bence ama yüzdükten sonra ben gibi ne bulduysan yeme

0|0
    0|0
  • Yüzmeye başlayabilirsin eğer spor salonuna gideceksende kondisyon ağırlıklı çalışabilirsin

0|0
    0|0
    • gideceğim yüzme havuzu spor salonu içinde zaten. muhtemelen yüzmeyi seçeceğim

• yuzmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...