Bayern taraftarlarının türemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

6 ay-1 yıl öncesine kadar çevremizin yarısı Real, yarısı Barça taraftarı insanlarla doluydu. Merak ediyorum, nerde şimdi onlar?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Fanatiklik yoksa insanlar başarılı olanı severler sempati duyarlar. Ama ne garip ki kendi ülkemizde kazananı tebrik etmek başarılı olana bravo demek yok bizde ne 3 büyükmüş arkadaş...Ben iyi futbol oynayan her takımı seviyorum başarısı olan her takımı tebrik ediyorum futbol dünyanın en iyi oyunu en iyi sporu ve ben zevk veren herkesi seviyorum bu sene de Bayern Münih'i... Ha bu arada Demirspor neredeyse orası en SÜPER Ligtir... (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Barca'lıyım burdayım :D

0|0
    0|0
  • istisnalar hariç ama başarı odaklı takım tutan kişiler sayesinde oluyor bu.

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır Barca + Dortmund'luyum..

Münih başarılı olabilir ama bana hiç sempatik gelmiyolar..

1|0
    0|0
  • 5 senedir bayern münih 4 senedir gs tutuyorum

0|0
    0|0
  • Schalke'liyim kendimi bildim bileli, Böhme, Poulsen, Asamoah falan vardı ben çok fanatikken

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• güçlü olan çekiyor

0|0
    0|1
  • Günümüz de futbolu dikkat çeken kuluplere ilgi artıyor.

Bende Barcelonanın futbol anlayışını beğeniyordum ama şimdi sarmıyor sıkıyor futbolu. Bayernin güzel futbolu, sürekli baskıcı oyunu beni mest ediyor.

0|0
    1|0
  • Bazı yabancı takımlara sempati duysam da hiçbir zaman onları körü körüne fanatikçe destekleyen taraftarlardan olmadım.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar Real Madird ! Hiçbir yere kaybolmadık, burdayız ve hep olacağız. Forza Real Madrid !

0|0
    0|0
  • benim etrafımda bayernli yok

0|0
    0|0
  • Aziz Nesin'in dediği gibi, TR'deki insanların %60'ı aptal

0|0
    0|0
  • Buradayım :D ben real madridi severim

0|0
    0|1
  • Fener'den sonra her daim ikinci takımım Real'dir.. Hep böyleydi hepte böyle kalacak..

0|0
    0|0
  • Kim ne tutarsa tutsun..

1|0
    0|0
  • Yurt dışından sadece Tottenham'ı tutarım. Bayern de iyi top oynuyor. İnsanların iyi futbol oynayanı tutması kadar normal birşey var mı?

0|0
    1|1
  • Forza Barca hocam, burdayız...

0|0
    0|0
  • Pes 12 de hep bayerni alırdım panpa

0|0
    0|1
  • biz şakşakçı milletiz güçlüye yamanmayı severiz

0|0
    0|0
  • ben hep schalkeyi tutarım