Kızın bakışlarından korkarmısınız hiç?

ben korkuyorum. gittiğim kursta bir kız var benden hoşlanıyo farkındayım ama ben bakmıyorum daha doğrusu kimseye bakmıyorum.neyse 2 gün önce hava çok sıcak t-shirt giydim bu arada benim kollarda fos değil zamanında iyi çalışmıştım kız da beğeniyo zaten hatta bir ara gelip kolumu ellemek istedi felan filan:) herneyse o gün çok iyiyim mutluyum huzurluyum ilk ders bişeyim yoktu 2. ders burnum akmaya başladı,ama yok böyle bişey;derken gözlerim kararmaya başladı ya olamaz böyle bişey dersiniz. denizlik hava 2 saatte yataklık oldum neyse eve geldim 2 saat sonra birşeyim kalmadı. derken bugün yine kurstayım kız sol çaprazımda oturuyo ama ders dinlemiyo beni kesiyo içimden yapma kızım dön dersini dinle diyorum yok. herneyse gözlerim yaşarmaya başladı ya önümü bulanık görmeye ve gözlerimin içi yanmaya başladı durduk yerde.ne yapsam bilemiyorum ya bana nazar değdi felan diyen insanlardan hoşlanmazdım ama bende öyle düşünmeye başladım başka açıklamasını bulamıyorum çünkü.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• tabıkıde korkarım.. helekı sevgılım.. saçmalamayı bırakıp mantıklı konusmaya basladıgı anlarda.. bu sozlerının altında bırseyler cıkıyo.. o yuzden korkulmayacak bı durum degıl :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...